Pomalý web

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kooba_Official, 11/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Je normální, že hlavní stránka DO se vždycky poměrně douho načítá? např. po kliknutí na aukci se aukce zobrazí až po více než 5 sekundách, vlastně všechny stránky se načítají podobně dlouho. Jde tohle nějak vyřešit? Internetem to nebude, u žádné jiné stránky s tímto problém nemám.

    Navíc přímo ve hře mám problém, že hra jede plynule, ale vždy tak po 15 sekundách dostanu ping lag, kdy se například nesebere bonusový box nebo se zastaví NPC a po odeznění lagu se na mě navalí jeho dmg apod. Co s tímto?

    http://www.speedtest.net/my-result/5956941119
     
  2. Kooba_Official ahoj skus si precistit PC ccleanerom alebo advanced systemcare akualizuj si adobe aj prehliadac mozno ti pomoze.Skus tiez Driverbooster ten ti aktualizuje vsetke software co mas v pc
    Pozri si video a podla toho si mozes zrychlit internet mne to pomohlo
     
  3. Tak pročištěno mám i aktualizováno. Je to teda tím, že mám download 11Mb/s? Normálně hraju online hry bez problému, jen u DO je problém.
     
  4. No s downloadom si mislim ze nie ja som mal 5 Mb/s a siel dobre teraz mam 28 Mb/s a tiez mi ide jak predtym takze skus napisat na podporu niech ti pomozu ked vedia to com som vedel to som ti napisal.
    Ked tak skus zmenit prehliadac za ini mozno ti to pomoze
     
  5. [​IMG]

    Je to čištění, hraji s tímhle a bez problému. I když ten ping je dneska hodně špatný, asi mráz :D. Akorát ten tvůj test směřuj na Frankfurt v Německu :D.

    Na podporu nikoho neposílej, nejsi moderátor ani administrátor, to je v jejich kompetenci. A pokud se v problému detailně neorientuješ, tak radši neraď nic. Akorát ostatní hráče mateš.
    Mezi vašimi skvělými počítači a skvělým rychlým internetem a udržovaným serverem BP jsou stovky kilometrů zastaralého a poruchového vedení. To nemá prostupnost a proto vám to nejde, jak by mělo, někdy se i ztrácí pakety. Už se to na fóru řeší několik let.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. No vidis tiez to moze koplikovat pocasie :p
    Umna je dobry .
    [​IMG][/URL][/IMG]
     
  7. No vidíš, a teď to skus na Frankfurt, protože v Raslavicích server DO neleží.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Aha no podla mna to o vela nezmenilo :p [​IMG][/URL][/IMG]
     
  9. [​IMG]

    Taky jsem to teda zkusil na Frankfurt.. Co s tím teda dělat?
     
  10. Kooba_Official chcel by som ti pomoct ale uz dalsie moznosti neviem.Jak vydim download mas vysi takze to je dobre ale stim problemom skus napisat na podporu.
     
  11. Tak a dal jsem ještě trasování, například pro cz1:
    Traceroute pro: 178.132.240.122

    Provádím IPv4 traceroute ...
    traceroute do 178.132.240.122 (178.132.240.122), 20 chmele Maxi, 60 bajtů pakety
    KrokČasIP - název hostitele / IP, dodavatele a Podrobnosti lokality
    10,385 ms213.239.229.17 - core23.hetzner.de

    213.239.229.17 (Provider Hetzner Online GmbH ) - Německo (DE) [​IMG]
    24.941 ms213.239.229.77 - core1.hetzner.de

    213.239.229.77 (Provider Hetzner Online GmbH ) - Německo (DE) [​IMG]
    3Časový limit
    4Časový limit
    5Časový limit
    6Časový limit
    7Časový limit
    8Časový limit
    9Časový limit
    10Časový limit
    11Časový limit
    12Časový limit
    13Časový limit
    14Časový limit
    15Časový limit
    16Časový limit
    17Časový limit
    a tím jsem zjistil, že na trase u města Kasel v Německu dle ID213.239.229.77 je nějaký problém na trase internetového vedení protože 4.941 ms je pro plynulou hru DO v podstatě nemožný. I u vás je v testu úplně dole vidět zpoždění, které je napsané vedle FRANKFURT. Zkuste udělat trasování.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Díky za odpověď, jak na to trasování? Chápu správně, že se k serverům dostávám cestou, která má vyšší odezvu, než optimální cesta?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  13. Skus třeba prohlížeč chrome, nainstaluj si do něj rozšíření "IP Addres and Domain Information", potom naloguj DO server který hraješ, a zmáčkneš ikonku IP a dáš traceroute. Výsledky zkopíruješ sem. Nebo když tam uvidíš čísla nad 1000, zmáčkneš poslední číslo a podíváš se na mapu, kde je to rozbité. Ale to je asi všechno, co s tím můžeš dělat. Tak zjistíš, jestli je chyba u tebe, u BP, nebo po trase.

    Ty máš vysoká čísla v Praze, a potom si ještě vygůgluj, co je prolexic.

    Já našel "Hodnota největšího doposud známého DDoS útoku se za poslední dva týdny již dvakrát změnila. Dva týdny zpět byl veden DDoS útok o síle 620 Gbps na znamý web Briana Krebse (KrebsOnSecurity). Předpokládá se, že důvodem bylo rozkrývání detailů o skupině, která provozuje DDoS-for-hire službu vDOS. Ačkoliv byl jeho web chráněn proti DDoS útokům společností Akamai/Prolexic, tak byl web 24 hodin nedostupný, protože Akamai místo filtrování prostě zablokoval web na svých branách. Nutno dodat, že Akamai poskytoval Brianovi DDoS ochranu zdarma, ale i tak si myslím, že měli šanci si poprvé zkusit zablokovat velký útok a udělat si tak pěknou reklamu.
    Tento útok však již nedrží první příčku, protože na služby francouzské společnosti OVH, poskytující webhostingové a cloudové služby, byl veden DDoS útok, který ve špičce dosahoval 1,1 Tbps. To je téměř o 80 % silnější útok, než jaký byl veden vůči webu Briana Krebse.
    DDoS útok byl veden z botnetu tvořeným 145 tisíci IoT zařízeními, nebo spíše IosT (Internet-of-stupid-Things) zařízeními. Velkou část botnetu tvořily bezpečnostní kamery a DVR"

    Takže server BP může být napaden, nebo nějaký jiný poblíž, nebo partnera BP, třeba Pay safe card, a potom to laguje každému a nejde s tím nic dělat, i kdyby si se na hlavu postavil. Krásně je vidět ten lag, co tam máš.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. http://prntscr.com/du9f46 takhle nějak vypadá průběh hry.. všechno jede v pohodě a potom lag, přesně jako v logu ping testu..

    Takže s tím nejde nic dělat?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. Jedině jít ven a sáňkovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Ale takhle mi hra laguje už od doby, co jsem se zaregistroval. To kvůli DDoS útoku na jejich server teď budu mít při hraní DO lagy? A proč není víc lidí se stejným problémem?
     
  17. Me se taky vsechno na hl. strance nacitani pomerne dlouho. Nevim teda na jakym serveru hraje Kooba, ja to mam na cz1. Urcite to bude z casti serverem. Vcera a dnes byl spusten test server a tam to frci uplne jinak. Napriklad hangar na cz1 je taky o dost pomalejsi nez na ostatnich serverech a test serveru. Kdyz si vemete, ze test server je spusteny max. par tydnu v roce, tak je to celkem zrejmy, ze asi pofrci lip, nerikam ze se v tom nejak vyznam, ale je jasne ze to jede o dost lepe jak na cz1.
     
  18. Hraju na cz3. Zkusím jiné servery a dám vědět.

    ** Zkoušel jsem GE servery a stejný problém.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/17
  19. Kooba_Official, ty útoky nejsou pořád, prostě ten prolexic filtruje data, které tečou sítí, aby rozpoznal DDoS útok, to celou síť zpomalí. Ale jak říkám, není to chyba u tebe, ani BP. Většinou to do týdne vyšumí. Vždy se tady rozčilují závisláci, co nemůžou bez hry vydržet a svádí vše na BP, a odmítají argumenty. Čisti často počítač, ccleanerem nebo glary utilities, i víckrát denně a ono se to samo opraví :D. Za pár let si zvykneš.
    Osobně hraji na chrome, opera, maxton, sleduj aktualizace flash player, java, prohlížeče. Mimochodem, jaký máš procesor počítače?

    [​IMG]

    Teď jsem na internetu doma, trasování mám ještě horší
    10,371 ms213.239.229.21 - core24.hetzner.de

    213.239.229.21 (Provider Hetzner Online GmbH ) - Německo (DE) [​IMG]
    24,999 ms213.239.203.153 - core1.hetzner.de

    213.239.203.153 (Provider Hetzner Online GmbH ) - Německo (DE) [​IMG]
    3Časový limit
    4-17Časový limit
     
    Naposledy upraveno: 11/1/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.