Pomoc s ID?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MethodMan, 9/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MethodMan

    MethodMan User

    Ahojte , mohli by ste mi pomôcť zistiť ID? Moje meno v hre :»RΣBΣŁ« , prihlasovacie meno : Prcko-PP .
     
  2. Leon

    Leon Guest

  3. MethodMan

    MethodMan User

    To áno. Ja som stratil účet pred pár týždňami . A nemôžem nikde nájsť ID a tak by som poprosil jak či by ste dajako mohli nájsť ? Lebo som dostal ban a za inú ide a neviem jak to? :/ Prosím pomoc . :/
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Své ID si musíš poznačit a jiné návody máš v odkazu od Leona...koukám že v poslední době se plno hráču snaží zjistit ,,své,,ID ve hře protože to nevědí,každý si je ale za učet zodpovědný sám.
     
  5. MethodMan

    MethodMan User

    A jak si to mám teraz poznačiť alebo získať ? Keď mám ban ?
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    MethodMan: Ani jsi neuvedl server.

    Drift1: Problém je, že do prvního problému spousta lidí nezavítá na fórum, ani si nepřečte VOP, prostě nic, jak by hráč přišel na to, že ID je důležité. Již jsem jednou navrhoval, aby se do klienta někam výrazně napsalo, zapiš si své ID. :)
     
  7. MethodMan

    MethodMan User

    Pardon je to Globalná Europa 3
    --------------------------
    Takže dá sa to nejako zistiť ? Či nie ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/11/14
  8. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Zkus si vyhledat svůj účet na Globalu 3 (třeba z jiného účtu), na profilu toho účtu si dej zobrazit zdrojový kód stránky, tam si vyhledej "userKeyId" a to by mělo být tvé id.
     
  9. MethodMan

    MethodMan User

    No idem skúsiť :) Ďakujem za radu . :)
    -------------------------
    No tak nič . :/ Nejde lebo píše že neexistuje . :/ Prosím pomôžte . :/
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/11/14
  10. Korben

    Korben User

    MethodMan Nepíš viac príspevkov pod seba, ale využi možnosť upraviť svoj príspevok ak pod teba ešte nikto nepísal. Prečítaj si Jak správně přispívat na forum. Nemáš náhodou obrázky z hry , kde je vidieť ID ?
     
  11. MethodMan

    MethodMan User

    Prepáčte. Ale nemám žiaden obrázok kde to je vidno . :/ A nedá sa s tím nič robiť ?
     
  12. Korben

    Korben User

    Ak nevieš ID, tak môžeš použiť pri komunikácii aj BIG číslo, ktoré si mohol použiť pri platbe cez SMS.
     
  13. MethodMan

    MethodMan User

    A keď nemám ani to? Ja som vždy platil cez paysafecard a tam také nič neplatilo. Tak dajako si pomôžte . :)
     
  14. Drift1

    Drift1 User

    Oni nejsou povinni,,si pomoct,,...je to jen z jejich dobré vule ti to eventuelně zjistit.D:
     
  15. MethodMan

    MethodMan User

    Pekné prosím jak či by sa nedalo niečo spraviť . :)
     
  16. Korben

    Korben User

    ID by malo byť 42871341
     
  17. MethodMan

    MethodMan User

    Ďakujem veľmi pekne :)
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.