Pomoc s plynulostí hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ИΞЯΘXSШK, 11/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj všichni, mam takový problém rozjedu všechny nejnověší hry na nejvyšší požadavky 60fps+
    ale u Darkorbitu mám například u cuby 20-40fps ve 2D(záplé jen lodě) a ve 3D na střední nastavení taky, dá se to nějak zlepšit?
    Muj PC: 8gb ram i-5 3.3ghz procesor, grafika gtx1080
    Díky všem za rady:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Nevím jak široký pojem je "nejnovější hry", ale hádám že je nerozjíždíš v prohlížeči. Tyto dva typy se nedají porovnávat, stará browser hra jako je DO, co běží na Flashplayeru, nikdy nedokáže plně utilizovat vybavení počítače jako "klasické" hry. Například taková grafika nemá na výkon hry téměř žádný vliv, na čem nejvíce záleží je procesor a paměť, co si krade prohlížeč s FP pluginem. Čím více elementů na mapě bude (zdroje, NPC, hráči), nebo čím vyšší nastavení, tím víc půjdou FPS dolů. Navíc u DO se na více jak 60 FPS nedostaneš, čiže okolo 40 FPS u cuby je naprostá pohodka. Doporučuji si při létání zapnout zobrazování FPS a RAM, pokud druhé naroste přes +/- 800, je dobré relognout, pak začínají výrazně padat FPS a snižuje se plynulost hry. Pokud možno ideální je nechávat si v prohlížeči jen záložky se hrou, čím otevřených záložek, nebo probíhajících procesů na pozadí, tím jsou obecně FPS horší, zvlášť u low-end strojů. Dále si u FP povol hardwarovou akceleraci, pokud nemáš. Pravidelné mazání cache prohlížeče může zlepšit výkon hry. 3D by mělo být více optimalizované pro slabší počítače, ale osobně nevidím rozdíl, takže spíše otázka preference. V neposlední řadě se můžeš podívat na odkazy v tématu Co dělat když mi nejde hra, kde jsou také různé menší tipy jak zlepšit výkon hry.
     
  3. Marvin krasne napsano a hezky vysvetleno ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Y*o*D*i*A*k* já jsem =Marvin= učil, sice jen to, jak se zlobí na fóru, ale zná to dobře, že? Už aby byl klasický klient i s tím, co slibují...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. no hra není plynulá, ale spíš dokonale zabugovaná..občas se to nedá hrát vůbec.. přepínaní konf..munice..
    lag za lagem...
    když se hra nelaguje tak je to fajn..
    Myslím, že by se tím mělo něco dělat...

    trapné setřely, kdy mi nejde přepnout konfa zcela běžné.

    Hlavně
    =Marvin= sice si to pěkně vysvětlit, ale zřejmě si nebyl dlouho ve hře :eek: ..a všichni víme že o FPS to není, chyba je na serverech :confused:...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Cruenta†Ultionem mno, těžko říct kdo na starém fóru začal zlobit dřív. :D Jinak klient by mohl některým pomoci, ale osobně si myslím, že hráči co prostě nemají dostatečně silné sestavy, moc velký rozdíl nepocítí. Taky takovou mám.

    •ŞĦΘCK▪ a my se v té hře známe, že víš jak často lítám? :rolleyes: Jinak serverové lagy, nebo s čím si to mnozí často pletou, problém s odezvou server-klient, nějak neovlivňuje FPS, ty můžeš mít konstantně na 60, ale s internetem od křováků nebo chybě na trase, bude hra sekat tak jako tak.
    Jiný problém je přehlcování klienta, jako například záměrné nakupování tisíců kusů lf1 právě za tímto účelem, ale to je pak i blbost těch co tohle dělají, že je hra nehratelná.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    Pokud vím autor tématu se ptal na možnosti jak si zvýšit FPS, co sem už opět pletete podpůrné programy a banování? Trochu soudnosti, na fóru máme témata kde se na toto téma můžete slušně vyjádřit, ale laskavě nezahlcujte vlákna ostatním hráčům.

    Děkuji za pochopení.

    EDIT:
    Zřejmě tu k té chybě překladu dochází, tak naposledy a jinak: Pokud nemáš normální užitečnou radu kterou by spoluhráč mohl vyzkoušet, není potřeba psát. Tohle téma není o programech. Snad už jsme si jasní.
     
  8. ИΞЯΘXSШK, jsou taková období, kdy jde hra dobře v chrome, ale teď mi jde nejlépe v firefoxu, trochu se tam liší FP, tak možná proto.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  9. Arya

    Arya User

    Autor nám už neodpověděl, snad byl s řešením problému úspěšný. :)

    Téma z důvodu neaktivity uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.