Pomoc

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem D*E*V*A*S*T*A*T*O*R*, 25/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mohol by mi prosim niekto pomocť? nejde sa mi prihlasiť na moj učet davam dobre meno aj heslo a napiše mi len, že "Calm Down" ... skušal som aj zmenniť heslo.. a stále nič
     
  2. tak to ta sklamem ale zrejme mas ban na účte
     
  3. Dej sem ID a server, možná ti to potvrdí administrátor.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    A nemal by o to požiadať moderátor? Pokým viem, je to len v jeho kompetencii.
     
  5. -baghira2-, k prověření účtu to bude potřebovat, a tyto údaje nejsou zneužitelné.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak dobre. Ak to pomôže ku do-pátraniu sa pravdy.
     
  7. No, prepáč ale neviem sa dostať ku ID ale server je int5 (GE2)
     
  8. id mas mat niekde zapísane to sa tu prizvukuje milionkrat bez toho nic nemozu ti zistit a big nahodou nevies este aj podla toho by sa dalo teoreticky zistit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Big nepomôže, akurát len zistí že hraje na int5 (GE2). Nič viac.
    Pomohlo by, keby to Id mal niekde zapísané, na kúsku papiera.
    Potiažne v maili. Ak nemá, tak len veľmi ťažko; sa mu tu dá poradiť.

    Počkaj na vyjadrenie moderátora. Ten môže zistiť viac.
    V nutnom prípade Ťa môže poslať na podporu.
    My pre Teba viac urobiť nemôžeme.
    Pamätanie si vlastného Id je alfou a omegou v tejto hre, bohužiaľ.
     
  10. Korben

    Korben User

    BIG číslo pomôže, ale tu ho zverejniť nemôže, tak že jedine na podporu hry. Prípadne ak si v klane, tak si daj od spoluhráčov zistiť, či je vidieť tvoj profil pilota. Ak sa profil pilota nezobrazí, tak máš ban na účet a to musíš riešiť na podpore hry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Ďakujem vám za odpoveď.
     
  12. este pozri svoj email od uctu ak mas ban tak ti pride mail ze si obdrzal ban a zaco
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Ahoj, Takový problém, tuto hru jsem zakládal na starém mailu, ale ted mám nový a chci si v této hře změnit přihlašovací údaje. Nemám už starý mail. Ale v kroku 2 o změně mailu, se zpráva odešle prý na starý mail. Co s tím. ?
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

  15. Dobrá, zkusím. děkuji.
     
  16. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Považujem za vyriešené a verím, že sa situácia čo najskôr vyrieší

    Veľa šťastia
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.