pomoc

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mmm1561, 12/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mmm1561

    mmm1561 User

    potreboval bych poradit prisel jsem o celou lod a hodnost uridium proste o vsechno jsem na uplnem zacatku hraju to jen chvili a nevim na koho se mam obratit bouzel netusim jak se na tomhle foru postupuje potreboval bych se spojit s administratorem ale nevim jak muzete mi nekdo poradit
     
  2. Sid

    Sid Guest

    mmm1561 přečti si prosím Jak správně přispívat na fórum protože ten název naprosto nic nevypovídá o tématu.

    Dále si přečti DarkOrbit Bible CZ a třeba jen zjistíš, že jsi si přepnul server a proto ti zmizela loď.

    V případě, že jsi naposledy měl hru zapnutou více jak před měsícem, přečti si VOP, aby jsi věděl, že neaktivní účty má právo BP smazat.

    Dále si přečti Řídící centrum - Stanice plná úkolů, aby jsi měl ten nový start o něco snadnější.
     
  3. napíš dôvod prečo si o všetko prišiel čo sa vlastne stalo ?
     
  4. mmm1561

    mmm1561 User

    takze pokud jsem prepl ten servr tak uz lod nedostanu zpatky
     
  5. Sid

    Sid Guest

    mmm1561 prosím tě, přečti si ty odkazy a zjistíš vše potřebné, když jsi přepnul server, tak jde přepnout i zpátky, jen musíš vědět na jakém serveru jsi hrál.
     
  6. mmm1561

    mmm1561 User

    ja netusim jak jsem to udelal zkousel jsem deaktivovat ten pluing vubec netusim jak se mam dostat na zmenu toho servru a ani nevim na jakem jsem hral poslal jsem spoustu sms na uridium tak bych o lod nerad prisel
     
  7. Korben

    Korben User

    mmm1561 Ty si určite klikol na zemeguľu , hore na ľavej strane a zmenil si si server. Keď si posielal sms, tak určite vieš BIG číslo a keď ho vieš tak ho napíš na podporu hry. Tam požiadaj o prepnutie na daný server.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. Belgam

    Belgam Guest

    V levo na hore v Home, mas zemekouli,tam prepnes server.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  9. mmm1561

    mmm1561 User

    diky moc lod mam zpatky vazne moc dekuji
     
  10. Korben

    Korben User

    Dobre si zapamätaj server a niekde si zapíš ID číslo účtu.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  11. Sid

    Sid Guest

    mmm1561 stačilo by si otevřít bibli a přečíst první stránku. Pokud jsi to ještě neudělal, udělej to co nejdříve, jsou tam informace, které ti pomohou v hře.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.