porad se tu neco deje

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LuckyLucke, 9/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LuckyLucke

    LuckyLucke User

    ,ale ze by se neco delo s staryma problrmama to ne :(
    jak je to uz dlouho co se nepripisujou lode do ukolu? tak dva mesice urite
    No kazdopadne uz probehli minimalne dve velke akce mezi tim... Todle je doslova ubohe a nechapu jak muzete neco takoveho nechat bezet takou dobu, prekopete hangar a je to vsechno (_:_) zajimalo by me kdo kdy nekoho videl litat s zakladni vegetou ci citadelou :D jako fakt vtipne...
     
  2. Korben

    Korben User

    Komu to adresuješ? Inak Videl som lietať základnú vegu a aj citadelu. :D
     
  3. Teraz nedávno bol urobený script pre vrátenie CBS modulov, ktoré poškodila montážna funkcia. Tá bola ešte skôr ako nový hangar. Takže ak nato idem ako idem tak teraz by už mohli byť na rade tie vaše lode čo sa nepripisuju takže vyčkať by kus ešte trebalo.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

  5. Lucky luce jj mas pravdu lode do ukolu se jeste nepripisujou.a fakt to trva dlouho tak zase je doba dovolenejch a je leto ,prazdniny atd tak až v zaří no :p
     
  6. jo v pohode az budes potrebovat osetrit treba zlomenou nohu,tak vydrz mam dovcu:)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    LuckyLucke O probleme sa vie a pisalo sa to na fore uz velakrat. Je zbytocne dookola zakladat temy preco a ako to nejde a kedy to pojde. Ked bude nove info, dostanete ho. Ulohy trapia skoro kazdeho v hre.

    Nebolo potrebne hned zakladat novu temu, stacilo si precitat prvych par riadkov. Stále po 1 měsíci nefunkční úkoly

    Ķṵḵḭᾗớṽở555™°ÆŞ° Vazne ides porovnavat pohotovost s DO? o_O Prestante to tak prezivat a chodte von, je leto a netreba to s hrou prehanat.

    Tema nic neriesi a pre duplicitu uzatvaram, LOCK
     
  8. Korben

    Korben User

    Toto ma pobavilo. Lekársku pohotovosť porovnávať s DO. Ty moje IQ :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.