poradie stihačiek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DoLaR69, 29/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DoLaR69

    DoLaR69 User

    Ahoj.Ako zistim poradie stihačiek?Podla tabulky to nevim.Navrhujem očislovat stihačky 1-10 z leva do prava,aneb opačne.Ď.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Ja ti navrhujem prečítať FAQ - Nové formace bezpilotních letounů pretože tam drony číslované sú :)

    Inak aký to má význam vedieť či som štíty dal do prvého naľavo alebo posledného vpravo? Je úplne jedno ako sú zoradené efekt je rovnaký.
     
  3. nejde o stity ale farebne vyladenie predpokladam ;) teda mam tri havocy a nechcem vsetky na jednej strane ale pekne symetricky. :)
    btw. byl to priklad (havoc mam len jeden :D
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Vypnem si stíhačky, šetrím FPS a mám pokoj od takýchto zbytočností ;)

    Ako som povedal vo formáciách sa to dá zistiť, poprípade treba skúšať.
     
  5. =GΛUSS=

    =GΛUSS= User

    Keď sa už načala táto téma, rád by som sa opýtal ako zistím ktorá stíhačka (letoun) je ktorá, pretože síce vo FAQ nové formácie sú fotky, ale poradie v "Prehlede" a "Hangári" spolu nekorešponduje. Zatiaľ čo na hernej mape ide o estetiku, v prehľade ide o prehľadnosť pri kontrole stavu poškodenia. Bol by som nerád, keby som pre túto pomiešanosť prehliadol poškodenú a prišiel o ňu. Na CPU sa nespolieham, chcem si to kontrolovať sám a taktiež si chcem opravovať stíhačky v poradí po stránkach v prehľade, 4 + 4 + 2 (apis + zeus).
     
    Naposledy upraveno: 2/5/14
  6. Korben

    Korben User

    =GΛUSS= Opravovať si ich môžeš len vo výstroji v hangárovej hale.
     
  7. =GΛUSS=

    =GΛUSS= User

    Viem, nevyjadril som sa presne. Porovnával som Prehled a Hangar. Mal som na mysli Prehled a Vybaveni. Poradie Letounov v Prehlede nie je totožné s poradím v sekcii Vybaveni. Prejaví sa to tak, že keď opravím druhý Letoun v poradí vo Vybavení, v Prehlede je to napíklad šiesty Letoun. Z herného hľadiska to nemá vplyv. Mne však ide o to, aby som pri oprave Letounu, opravil práve ten podľa poradia v Prehlede. Veteráni DO to samozrejme neriešia, opravia naraz všetky (ktoré im aj naraz puknú, keď si zabudnú umiestniť CPU opráv na druhú kofiguráciu). Ja by som si ale chcel opravovať Letouny po štvorici, lebo prvé miesto kam sa pri kontrole poškodenia pozerám je práve sekcia Prehled, ktorá je k dispozícii okamžite po zakliknutí tlačítka Hangár. Chcel by som dosiahnuť toto (príklad): Nalogujem sa na profil užívateľa (odklikám DO spam), kliknem na hangár, zobrazí sa Prehled, kliknem na záložku Letouny a vidím prvé štyri (poškodenie 40%), kliknem na šípku a vidím ďalšie štyri (poškodenie 10%), kliknem na šípku a vidím posledné dva (Apis, Zeus) (poškodeni 80%). Tak sa mi nemôže stať, že prehliadnem vážne poškodenie. Môžem to zistiť vylučovacou metódou, dokola opravovať Letouny. Môže to trvať mesiac a viac, preto otázku smerujem sem na fórum.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    =GΛUSS= ty opravuješ podľa toho ktoré je stíhačka v poradí a nie podľa škôd? Tak to si divný hráč.

    Choď do hangára kde máš napísané takisto poškodenia a opravuj podľa toho aké škody má daný dron a vyriešiš svoj nezmyselný problém :)
     
  9. problém je síce nezmyselný ale je to trosku chaos pre hráčov ale na druhu stranu je to tu od počiatku hry :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* aký chaos v tom vidíš, rád by to vedel, ale vážne :)

    Ja mám drony vypnuté, chápem, že sú ľudia čo ich majú zapnuté a tak ich možno trápi vzhľad, či už týkajúci sa lvlu alebo designu, typu prvý dron vľavo, tretí dron vpravo a podobne. Tam treba jednoducho skúšať. Nechápem však zmätky v prehľade či hangári týkajúc sa opráv, jednoducho podľa percent vidím aký dron je poškodený a opravím ho. Hrá nejakú rolu to, či je poškodený dron v prehľade druhý a v hangári šiesty? Opravím ho tak či tak.

    Inak v prehľade sa zobrazujú v poradí, ako sa drony získali, v hangári je to už zložitejšie. Možno to vychádza z defaultnej formácie, t.j. ako sa drony po kúpe rozložia okolo lode, najprv chvost, potom krídla. Apis a Zeus sú napr. vo formáciách ako drony číslo 6 a 7 pričom sú práve v čele krídiel.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/14
  11. =GΛUSS=

    =GΛUSS= User

    Prepáčte mi, ale lepšie to opísať neviem. Skrátka chcem mať vždy štyri Letouny na rovnakej úrovni poškodenia, tak, aby som ich mal zoradené po stránkach v Prehlede. Aby sa mi napríklad nevpašoval medzi ne nejaký na 98% poškodený. Myslím si že keď to vyzerá v Prehlede napríklad takto: 12% 7% 98% 52% - 52% 12% 7% 98% - 60% 60% - nemusím si pri rýchlom prezretí pred zahájením hry všimnúť ten Letoun čo je takmer zničený. Uznajte, že keď to vyzerá napríklad takto: 12% 12% 12% 12% - 98% 98% 98% 98% - 60% 60% - je to prehľadnejšie a hneď vidím že musím opraviť tie 98%.
     
  12. Gauss tak si je oprav vsechny najednou a pokud budes mit poskozeni kolem 85% tak je opravuj a nemuze se ti stat ze ti nejaky rupne,ja osobne je opravuju pri 80%,pri poklesu na 5lv. ti trva asi hodinku je vyexpit zpet a nemusis vic resit poskozeni.
     
  13. kubino, chaos v hlavnej obrazovke hangatru a rozdiel vo vybaveni cast letouny presne tak ako napisal autor. nevravim ze mi to prekaza. iba ze je to chaoticke ;)hram uz nejaky ten rok a zvykol som si

    Gauss rada. oprav vsechny letouny naraz a mas po problemu. 8 irisek bude mit jedno poskozeni a apis se zeusem druhe
     
  14. CrazyLove

    CrazyLove User

    Osobne sa spolieham na CPU, ktoré pravidelne kontrolujem, a pokiaľ je tam opráv 10 a menej tak vymieňam za druhé. Keď mi ostáva už len 5 CPU, vydražím ďaľších 30 a mám na chvíľu po probléme :D A nemusím si každý deň zaťažovať hlavu s tým, koľko % majú stíhačky poškodenie, lebo viem, že CPU mi to istí.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    =GΛUSS= ako vidím, puntičkár. Ja zase chcem aby mi stromčeky na záhrade rástli rovnomerne, t.j. od najmenšieho po najväčší alebo do písmena A, nie že stromčeky vedľa seba majú schody aj o 10 cm. Bohužiaľ, život každému nevyhovie ;)

    Oprav si ich všetky naraz alebo si zisti aký vzťah v poradí je medzi prehľadom na hangárom a splň si svoj sen o 4 - 4 - 2.
    Opísal si to dostatočne a aj sme ťa pochopili, ale tento "problém" ma veru zarazil a žasnem, čo človeku môže všetko vadiť, úprimne a bez urážky, naozaj žasnem.

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* nikdy mi nejaké poradie nijak neprekážalo v hre alebo sa nespájalo s nejakým problém takže prepáč, ale ja naozaj nechápem čomu to prekáža v hre :)
     
  16. ja som objasnoval ako to mienil autor osobne takto hram od zaciatku a no problem ;)
     
  17. =GΛUSS=

    =GΛUSS= User

    Kubino, to že žasneš je prirodzené. Práve úžas a zvedavosť nás dostali až sem. Netvrdím že problém ktorý som tu predostrel je natoľko závažný, že je preň hra nefunkčná. Mne a možno aj niekoľkým ďalším užívateľom spôsobuje diskomfort, čo je dostatočný dôvod obrátiť sa s otázkou na Fórum. Ďakujem Deborke a CrazyLove za radu, a vážim si to, že neglosovali moje príspevky a vyjadrili sa priamo k veci.
     
    Naposledy upraveno: 5/5/14
  18. Kubino

    Kubino Guest

    =GΛUSS= to, že si máš drony opraviť podľa škôd si ako odpoveď dostal hneď v úvode ale v poriadku, každý si vyberie aká odpoveď sa mu hodí ;)

    Nie si síce autor, ale čo sa týka tvojho problému máš ešte nejaké otázky?
     
  19. =GΛUSS=

    =GΛUSS= User

    Ďakujem, nemám ďalšie otázky na túto tému.
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.