Port na inú mapu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem gembler11111, 1/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Práve sa mi stalo to že som sa portol z 2-3 na 1-3 bol som na porte a chcel som skočiť naspäť vyhodilo mi hlášku skok nieje možný a po chvíľke mi našlo ZN tak som daj J a skočil a ako som skočil dostal som sa na mapu 1-2. Ako je to možné ? Bol som na porte z 1-3 na 2-3.
     
  2. Callisto

    Callisto User

    Ahoj gembler11111,

    mohlo se stát, že jsi se překlikl, protože to jsou vše sousedící mapy. Mě se to už stalo několikrát :D ...

    Callisto :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    gembler11111: No, to ti asi nepovíme, jak bys z 2-3 přes port mohl skočit rovnou na 1-2. Jediné vysvětlení by bylo, že jsi ve skutečnosti nebyl na mapě 2-3, ale 1-3 a neuvědomil sis to.

    Pokud by sis všiml podobného problému opakovaně, mělo by smysl se tím zabývat. Takto není co řešit.

    Máš k tomu ještě nějaký poznatek?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Zasa si myslíte že je problém u hráča, problém nieje vo mne lebo ja som skákal z 2-3 na 1-3 ostal som na porte a chcel som skočiť späť.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    gembler11111 no mně napadá jedno vysvětlení, a to že jsi z 2-3 na 1-3 portoval v letu, po portu nastal lag a tvoje loď pokračovala dál v letu. Proto jsi neměl ZN a nemohl ani skočit, protože tvoje loď nebyla ve skutečnosti u portu. Tohle se občas stává. No a krajně teoreticky bys takhle mohl pokračovat v lagu až na spodní port a nevědomky skočit na 1-2. Ale kdo ví, bohužel co přesně se stalo už nikdo zpětně nezjistí.
     
    Callisto tohle ocenil(a).
  6. Warden

    Warden User

    gembler11111: To vysvětlení co ti napsal =Marvin= je naprosto logické. V době, kdy jsi čekal na zónu neútočení jsi měl lag a tvoje loď se ve skutečnosti pohybovala k pravému dolnímu portu, na který jsi před lagem klikal na minimapě. Loď doletěla až ke spodnímu portu, pak lag odezněl, objevila se zóna neútočení a ty jsi zmáčkl J. Tím pádem jsi se ocitl na mapě 1-2.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Ďakujem za vysvetlenie. Zapíšte si to do knihy zázrakov a môžte lock.:D
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Na žádost tedy uzavírám. :)
     
  9. Warden

    Warden User

    gembler11111: Knihu zázraků zavedeme při nejbližším možném termínu. :D

    P.S: Osobně se mi to též párkrát stalo, ale akorát jsem nikdy v lagu nedoletěl až na druhou stranu mapy jako ty, maximálně tak do dvou třetin.
     
    gembler11111 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.