Porušování nestranity a překračování pravomocí některých moderátorů ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem leaderOfcz2, 15/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,měl bych jednoduchý dotaz,jak je možné,že mezi vámi moderátory jsou i tací,kteří využívají postu moderátora a řeší některé věci ze hry,zkrs svůj post moderátora. Jedná se mi pro příklad o moderátora Zeuse,který mě loni bezdůvodně střílel s lodí APS když jsem si točil refree bota a nyní dle odpovědi na dnešní návrh(která je nyní už smazaná) jsem pochopil,že je ze serveru cz2. Ale stylem,kterým tam přispíval,bylo zjevné,že je zaujatý...
    Prosím o vyjádření,jestli je možné totoho moderátora nedávat na chat cz2,nebot z něho zle cítit,že bude hodnotit neobjektivně a zaujatě.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Stiznost na moderatory pis na pdoporu hry, zde se neresi.

    LOCK
     
  3. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 Moderátor Zeus, je moderátorom fóra a na moderovanie chatu nemá prístup. Ďalej na APS ťa mohol strieľať len počas akcie ktorá bola uskutočnená minulí rok na cz serveroch a nestrieľali sme nikoho , kto APS nenapadol.

    Ten nadpis by som možno zobral od človeka ktorý je poctivý hráč a má dôvod na to aby obvinil moderátora, čo v tvojom prípade je nehorázna drzosť a mal by si byť rád že vôbec ešte lietaš na svojom účte. Takže tu láskavo neobviňuj moderátora s toho čo neurobil.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.