Posílání zdrojů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 11/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den,
    posledni dobou mam potize s posilanim kamenu ze skylabu. Vetsinou posilam par tisic sepromu + par tisic promerka. Napriklad dnes jsem poslal 4000 sepromu a 3000 promeria dal jsem odeslat a napsalo mi to znamou hlasku "Vas nakladni prostor je plny". Zkusim to podruhe a opet ta sama hlaska. No a napotreti to konecne vyslo. V lodi jsem mel neco kolem 500 palladia a zbyvalo mi tam cca 7500, takze jsem rozhodne misto mel. Bohuzel, stava se mi to skoro kazdy den, nevite cim by to mohlo byt? Ma nekdo stejny problem?
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Áno robí to podľa mňa takmer každému aj mne, mne pomáha prelog napr.
     
  3. Tak aspon, ze to neni jen u me, jako da se to prezit, ale zacina to byt pekne otravne. Jinak myslim, ze je snazsi a rychlejsi kliknout znova, nez znovu nalogovat. :) Po par pokusech to vzdy vyjde. Jinak doufam, ze to BP hodla resit?
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Imperátor[CZ1] Skus prelogovat herne okno, vacsinou to nejde preto lebo v nakladnom priestore ostali neviditelne suroviny, po restarte hry by sa mali objavit.
     
  5. No problem s neviditelnymi surovinami uz jsme tu resili jeste kdyz tu byl komplet stary tym modu, vypada to ze to taky nikdy neopravej. Tohle nema cenu resit, proste to zlobi a musime se s tim smirit. Stejne tak jako kdyz oteviram panel kontaktu, ten se nekdy otevre az napotreti. Furt ta stejna pohadka, misto opravy starych chyb se vymejsleji nove akce a pridavaji nove veci. Uz je mi z toho zle.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Možno časom, ale hlásene to už v systéme bolo.

    Považujem za vyriešené
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.