Poskakující okno v prohlížení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łєgєηđ★кαmαşuтяα, 15/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den , rád bych se vás zeptal na řešení problému , který mě trápí už delší dobu . Když zapnu herní okno darkorbitu a dám režim na celou obrazovku , tak mi chvilkami obraz poskočí nahoru a dolů jako u starých televizorů . Koukal jsem se na forum a s článek s takovýmto problémem jsem neobjevil . Můžu Vás tedy poprosit o nějakou tu dobrou radu , která by tento problém mohla vyřešit ? Díky za odpovědi a rady .
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα toto pravděpodobně nebude problém hry ale PC. Bohužel jsem se s tímto nikdy nesetkal, takže ti nedokážu přesně poradit, ale doporučuji pohledat na internetu, tam je ohledně tohoto problému článků spousta.

    Co mne napadá, vyzkoušet jiný prohlížeč zda to dělá problémy i tam, a aktualizovat/přeinstalovat flashplayer.
     
  3. Prohlížečem to není :-/ ... Zkusím přeinstalovat flash a napíšu :)

    AKTUALIZACE : Přeinstaloval jsem flash player , zkoušel jsem znovu všechny prohlížeče ale problém přetrvává . Dělá to okno pouze u celkového zobrazení ... pokud je okno normálně otevřeno , tak to nedělá.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.