Poškodenie lasermi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ΞΙÐΛМΙ$®, 7/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň,

    mal by som otázku ohľadom poškodenia ktoré spôsobujem lasermi. Nechal som si vypočítať maximálne poškodenie na damage calculatore a výsledné poškodenie bolo značne vyššie ako to ktoré reálne dosahujem.

    Nasledujúce hodnoty sú pri munícii x1, základnej formácii a loď Venom, pri testovaní som nepoužíval rakety ani raketomet.

    Online kalkulačka mi ukázala maximálne poškodenie 7542 voči hráčom, pričom mnou odsledované maximum bolo 7111.
    Voči NPC kalkulačka ukazovala maximálne 6733, najvyššie som odpozoroval 6348 pri testovaní.

    Prvou otázkou je teda či sú takéto online kalkulačky presné, a ak áno, prečo je to moje o 400 menšie ako by malo byť?
     
  2. Může to být tím že nepoužíváš třeba zaměřovací CPU které může být v kalkulačce zohledněno ale také nemusí a pak je třeba brát údaje jako orientační, všechny lasery mají nějakou odchylku a ne vždy se všechny trefí. Je třeba počítat s tím že co rána to jiná dmg :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj, ono všeobecne platí, že takéto kalkulačky sú len orientačné. To, že máš o 400 menší maximálny DMG ako ukazovala kalkulačka, tak to by som ani moc neriešil, pretože málokedy hráč trafí to maximum aj v hre. Ako píše Łïmïtlεşş, ak si nepoužíval Zameriavacie CPU tak o to nižšia pravdepodobnosť, že to maximum aj trafíš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Ďakujem za odpovede, ono pri najmenšej munícii je najmenšia odchýlka voči kalkulačke, teda tých 400, pokiaľ som si dal vypočítať x4 muníciu, seprom a booster, už som bol s odchýlkou niekoľkých tisícov, čo ma teda moc netešilo, rád by som mal dmg ako mi vyšlo :)

    Zameriavacie CPU nepoužívam, beriem to teda tak že čísla v kalkulačke sú orientačné a málokedy sa mi stane že trafím maximálku, takže môžem spokojne hrať ďalej a necítiť sa nejako ukrátený
     
  5. Warden

    Warden User

    ΞΙÐΛМΙ$®: Ano, můžeš hrát dál, jsme na tom všichni stejně. Přesnost laserů není 100%. Jen připomínám, že LF3 jsou přesnější než LF4. Nejméně přesná je tuším nestabilní LF4.

    EDIT: Hráč se již neozval. Případné další dotazy směřujte do vlákna Diskuze: Maximální DMG.

    LOCK
     
    Naposledy upraveno: 6/1/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.