Poškozování lodě v časovém intervalu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem __BOSSKING__, 27/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, po dlouhé době jsem se vydal na palladko ( 5-3 ) po vlétnutí do sekce mlhy dostávám dmg do lodi v rozsahu 37 000 v časovém intervalu cca 15 sek. Chtěl bych se zeptat zda-li se jedná o chybu či je to nově zavedené. Koukal jsem na forum, kde jsem se snažil něco podobného nalézt ale neúspěšně. Zkoušel jsme rlg, warp, log ze hry atp. Nic nepomohlo.
    Děkuji Bossking
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    O tom slyším poprvé. Včera jsem tam byl nic takového jsem nezaznamenal. Nedal ti někdo singularitu?
     
  3. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    ne zadne soustavne poskozeni na PLD neni bude se ejdnat o nejakou chybu pokud te nekdo nestrili

    edit: spartakus singularita bere max 13500 a to je posledni tick
     
  4. Ne včera jsem taktéž byl na palla a vše v pořádku, ačkoli dnes ne, když je pet u mě a já dostanu dmg tak to bere i petíkovi -_- No což uvidíme snad po restartu se o hodí do klidu pokud ne budu muset řešit s moderátorama ..
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Tak jsem na pld a nic takového jsem nezaznamenal.
     
  6. Citát smazaný.
    Já také ne, hraji to už nějaký pátek tak vím. Ale toto mě zarazilo nevím. Snad se to po restartu hodí do klídku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/12/14
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Předchozí posty nemusíš citovat je jasné na co reaguješ. Na jakém serveru hraješ?
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Já lítám na Cz2 uvidíme, co z toho vzejde, já na pld. nelítám sbírat, ale střílet Sperheady. Tak krásně tam spinkají... Kdyby to bylo opatření proti ,,spícím lodím´´ tak nevím kde bych je střílel. Každopádně pokud mě paměť neklame, tak už tu jednou taková chyba byla.
     
  9. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    A nedostal ses třeba až do radiační zóny? Nebo nelítáš už v minách? Nic jiného mě nenapadá, co by to způsobovalo...
     
  10. Citace smazaná.
    Hraji od roku 2009 jsem dle mého zkušený. Ale toto mi hlava nebere :D
    ---------------
    Lidičky fajný, z ničeho nic už se to neděje :) Díky za snahu pomoci :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/12/14
  11. Foяmi

    Foяmi User

    Něco podobného se mi stalo taky asi před 10ti dny. Poškození do lodě i do PETa (ne zároveň) asi 20% jako bych najel na minu, ale nenajel jsem..a když jsem měl PETku u sebe, nikdo u mě nebyl, z ultramasku pode mě nikdo minu nedal a taktéž něco záhadného PETce ubralo cca 20% statů..Už se to od té doby nestalo tak jsem to neřešil.
    Server:CZ3
     
  12. Spartakus

    Spartakus User

  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    __BOSSKING__ přečti si dobře Jak správně přispívat na forum, nepiš multiposty a necituj předchozí příspěvky, na odpověď použij rovnou textové pole dole na stránce.

    Jinak k problému, mlhovina by hráči neměla nic dělat, kromě zrušení maskování. Podle toho co popisujete to spíš vypadá že jste najeli na minu, to se mi také občas když sbírám na okraji mlhovinu v blízkosti min stane. Také je možné že jste měli lag, viděli jste se někde v mlhovině a přitom jste mohli stát už v minovém poli. Bohužel asi nezjistíme co přesně se u vás v danou chvíli dělo. Protože říkáte že tento jev už nezaznamenáváte, považuji za vyřešeno a uzavírám.
    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.