poslední dobou časté pády hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sume.c, 7/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sume.c

    sume.c User

    Dobrý den chci se zeptat poslední snad 4 dny se projevuje časté padání hry na CZ2, prosil bych o radu jak tomuto předejít.

    Abych urychlil komunikaci:
    1) pc mám herní a celé přeinstalované
    2) v něm pouze legální win,office,antivir + asi 3 prohlížeče - vše plně aktualizované
    3) samozřejmě nenjovější flasch
    4) kabelové stabilní připojení 30/30MB

    Děkuji

    S pozdravem

    sume.c
     
  2. Korben

    Korben User

    sume.c Netvrdím že hra ide vždy ideálne a že k výpadkom nedochádza, ale nemáme hlásené že by to bolo priamo na strane BP.
    Čo sa týka tebou vložených informácii, tak je potrebné vložiť obrázky testov pripojenia, lebo často sa stane že hráč píše niečo iné ako je pravda.
    Odkaz ti už vložil spoluhráč, za čo mu ďakujem.
    Ja ti sem vložím ešte jeden odkaz. Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře
     
  3. sume.c

    sume.c User

    Omlouvám se za špatně zadané vlákno a tady dokládám informace které jsou požadované.

    1) časté lagy ve hře, dlouhé logování do hry, po několika vložených aukcích i dokonce krátkodobé zmrznutí a dneska dokonce nemožnost se přihlásit [​IMG]
    2) testy [​IMG]
    [​IMG]

    3) verze javy 7 upadate 51
    operační systém win 7
    64 bit

    4) You have version 12,0,0,70 installed

    5) mozila verze 27.0.1 64 bit
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Máš 64 bitový prehliadač ale javu a FP máš 32 bitové, predpokladám. Doporučujem to dať na 1 "vlnu".

    Btw. ono MFF má v poslednej dobe problém so zásuvnými modulmi, iný prehliadač si skúšal?
     
  5. sume.c

    sume.c User

    Na javu se kouknu. Co se týče prohlížečů, před formátem PC který jsem myslel, že je již značně zanešen a díky němu se to seká, tak jsem měl cca 5 prohlížečů , mozilu, operu,dragon,a nějaké další méně známé.
    Dneska mě třeba nešlo chvilku přihlásit se na mapu. Co nejčastěji dělá a ne jen v mozile tak při aukcích, dám nabídku a hrozně dlouho to načítá než to potvrdí a i pak není načtená aukce. Někdy musím vypnout zapnout prohlížeč a ve většině případů se to opakuje.
    Nechci se žádným způsobem hádat, pouze opravdu hledám řešení. Dokonce občas se projevuje po proskočení mapy zůstane celá černá a nefunguje minimapa, nemůžu přes ní klikat, to se většinou když to člověk projevuje následným sestřelem, pokud potřebuje utéct.

    Děkuji

    S pozdravem
     
    Uranis tohle ocenil(a).
  6. ja to poviem v skratke :D skús prehliadač Opera alebo maxthron... ak to nepomože všetko prečisti aj 3x
    (mimochodom sumec.c ti ešte hraš? s pozdravom Torak)
     
  7. mirec77

    mirec77 User

    Ak sa mozem pridat do diskusie tak "Gateway timeout" je obcasny vypadok databazy ktory sa raz za cas stane.. To aky mas PC atd. v tomto pripade nerozhoduje, je to obcasna chyba na strane servera.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    To je fajn ale my tu riešime viac problémov, autor popisuje neustále sekanie či problém s rýchlym načítaním stránok hry.

    Doporučujem naozaj skúsiť Operu, čo je jeden z najstabilnejších prehliadačov na hru. Taktiež doporučujem skontrolovať sieťové nastavenia.

    Btw. ak sa ti sekal PC doporučujem pustiť test na malware, obyčajný antivir to zachytiť nemusí, existujú aj anti-malwere programy.
     
  9. sume.c

    sume.c User

    OK děkuji za radu, zkusím. Jak říkám rád si nechám poradit, ale udělal jsem i tvrdý format hdd. antivir mám eset samozřejmě legální placenou verzi. Zkusím nainstalovat znovu operu. co se týče maxthronu, tak ten mám také nyní a stále je to nějaké divné.Abych dodal třeba z dnešního rána, načtení hlavní stránky bez problému ale přihlásit se trvalo na mozile i maxthronu asi tak na po 2-3 pokus vždy dlouho načítalo. Zkusím znovu operu a uvidím.

    Děkuji za rady
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    To čo popisuješ mi ale príde na nejaký problém v PC, pretože mne hra každý deň rovnako a rovnako dobre, občas sa niečo zadrhne ale to je otázka pár sekúnd dlhšej odozvy pritom internet mám slabší ako ty.

    Možno banálna vec, ale úložisko FP si pravidelne nastavuješ na neobmedzené?
     
  11. sume.c

    sume.c User

    To nevím, kde se na to můžu podívat? mě to dělá cca poslední měsíc a proto jsem právě chtěl přeinstalovat pc, dřív jsem problémy neměl ani na wifi. Včera jsem večer dělal 3 brány a v každé mě to prostě navazovalo spojení a spadlo. Hrál jsem přes maxthorn.
    Jinak se ještě zeptám na jednu věc, po dodělání poslední brány a asi 3 pádech(to stím asi nesouvisí) se mi snížila hodnota štítu a to cca 100000 na každé konfě. Přitom jsem vše kontroloval a mám oba boostry na štít a všechny letouny, prostě se nic nezměnilo.Nevím přesně kolik jsem měl s veteránem ale cca opravdu o 100K štítu víc.

    ----------------------

    tak na každé kofiguraci cca 150 000 štítu fuč, připadlo mě to jako kdyby došel booster ale mám oba tak nevím a naprosto určitě ještě v branách jsem ho měl
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/14
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG]

    Úložisko FP nastavíš pravým kliknutím na hraciu obrazovku.
    [​IMG]

    Inak wifi nie je spolahlivé pripojenie na hranie. Ber to tak, že odozva na wifi je cca o 30% slabšia ako na kábli nehovoriac o rýchlosti. Preto pády môžu byť spôsobené práve nekvalitným signálom, skús hrať nejaký čas na kábli.

    Čo sa týka toho štítu, ak máš všetky generátory v poriadku (v rovnakom počte a rovnaké typy), drony či boostre, napadá ma ešte je v poriadku aj PP?
     
  13. sume.c

    sume.c User

    tak uložiště jsem změnil jak ukazuješ tak uvidím. a co se týče těch štítů tak to nechápu celou dobu jsem měl přesně nastavené konfigurace 1 cca 639 se sentinelem a 2 498 opravdu jsem dodělal brány s 3 pády a po té třetí už mám jen 1 488 a 2 320 a všechny boostry mám letouny mám štíty už jsem i vyndal a dal zpět. už mě to nějak nebaví. Opravdu nevím ale včera dopoledne ok, když jsem začal dělat brány na 100% ty štíty ještě byly a už je prostě nemám. oba boostry štítu mám ještě na 2 dny štíty mám na 16 upgradu a nechápu hlavně c se večer změnilo, já udělal jen 3 brány v každé to spadlo a šel jsem spát. všiml jsem si toho když jsem vyskočil z té poslední.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Tie štíty sú mi záhadou, nevybral si herkulesov alebo nezmenil si napr. formáciu alebo niečo? Dnes som tiež pozeral prečo mám menej štítu a potom som prišiel na to, že som si zo srdca preklikol na netopiera :)
     
  15. sume.c

    sume.c User

    ahoj tak štíty jsem pořešil, moje chyba. měl jsem na ních seprom asi na rok a půl a on došel. za to se moc omlouvám. Co se týče sekání, opravdu už nevím co dál. mám i operu a cca každou hodinu to zmrzne.probíhá to vždy stejně. střílím nebo letím a najednou sice lod ovládám ale nic kolem mě se nemění a po chvilce to napíše zda chci navázat znovu spojení. věřím že je problém v mém PC, ale už nevím co mám udělat abych to změnil. nastavení co jsi mi říkal jsem udělal a mám, ale i tak to zmrzá ve všech prohlížečích je to stejné. Nenapadá tě ještě něco prosím?
     
  16. **1969**

    **1969** User

    Mam ten samy problem asi 14 dní zpet.Delal jsem vse co jde ale porad stejne.Lagy 5-20 vterin coz je nehratelne :(
     
  17. ak mozem ti poradit vypni antivirus nechaj len firewall pojde to lepsie antivirus spomaluje
     
  18. martin144

    martin144 User

    čau hele nevím jestli to na to může mít vliv ale zkus resetovat modem wifi(tu krabicku na chvili vypni :D) a resetuj i tvuj adaptér počítače (prijimac) mohlo by to také pomoct jednou sem toto taky měl a pomohlo to
    jinak si nestežuj já mám lagy také furt :D ale jěště se to dá :D :)
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ono celkovo na wifi sa neodporúča hrať, odozva je oproti káblu nižšia o cc 30% čo je dosť a môže to spôsobovať problémy. Čím horší internet tým väčší rozdiel poznáte medzi wifi a káblom.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.