poslední dobou časté pády hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sume.c, 7/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sume.c

    sume.c User

    Kubino, ja již rychlost připojení a vše potřebné dokládal. dokonce jsem i kontaktoval poskytovatele svého připojení a vím co mi řekl. Já se nechci hádat, ale nehraji to týden abych nevěděl co a jak. Jen pro ještě další informaci ta obnova spojení se projevuje i jiným hráčům jak jsem se teď dozvěděl. a ten pád dokonce nemá vliv ani na kvaliku grafiky. Je úplně jedno jaké rozlišení mám a co zobrazeno mám.
    Pochopím když napíšeš nevím kde je problém, ale zkusíme to spolu řešit. Ty tu píšeš o rychlosti připojení a že hrajeme dva atd. I s poloviční rychlostí by to jelo bez problému a pokud chceš klidně Ti ten test udělám kolikrát chceš. dneska jsem ho dělal i přes wifi a pink šel na B* a rychlost připojení a to podotýkám že já i syn jsme nalogování ve hře a oba jsme i na mapě mám 17Mb down a 15Mb upl, znovu říkám oba máme zaplou hru a oba lítáme a já jsem na wifině.
    Pád se projeví pouze ztrátou spojení hlavní stránka jede a žádné rozlišení ani nic podobného na to nemá vliv. Pokud zapojím kabel tak je rychlost daleko větší, ale stejně pád je naprosto stejný ! Nyní jsem šel na TS a je tam jeden hráč kterému to padá vždy úplně ve stejnou dobu jako mě a je z druhé strany republiky náhoda ? již 3x ve stejnou dobu jen za toto odpoledne
     
    Naposledy upraveno: 31/3/14
  2. Kubino

    Kubino Guest

    sume.c kde píšem o rýchlosti? Prosím ťa nauč sa chápať text. Mám písať česky, bude to pre teba lepšie?

    Ja píšem o softvéri, konkrétne FP, ktorý zaťažuješ. Ďalej píšem o tom, že môžeš mať aj pripojenie s NASA ale ak hráte cez wifi (nevie preniesť také dáta ako kábel), máš zle nastavený router prípadne ste fakt na 1 porte (pričom má byť čo PC to port) tak údaje od poskytovateľa či z testu vôbec neodzrkadľujú realitu a pri plnej vážnosti môžeš mať problém. Ja zase pochopím ak priznáš, že sa PC nerozumieš a budeme to v klude riešiť :)

    Možno ty si o pádoch počul, mne však nič nepadá. Možno je to PC, možno odozvou na daný server (bez zásahu tvojho internetu, ono po trase na server je niekoľko stovák kilometrov kábla a niekoľko desiatok zberníc dát či routrov). Ty si však stále tvrdíš svoje, to je potom ťažko, globálny problém nie je a nie je ani problém v routri servera napr. CZ3 pretože to by sa na server nedostalo alebo malo problém 50% hráčov. 10 hráčov na chate je len skupinka, ktorá nemá niečo v poriadku, od toho nemôžeš odvíjať tvrdenie, že problém nie je len u teba.

    Pink B* znamená, že niečo v poriadku nie je, inak býva A. na tú javu čo som ti písal v úvode si sa pozeral? Písal si, že sa pozrieš - na všetkých PC by si mal. K pripojeniu sa už nevyjadrujem, mať ho máš fajn ( i keď nevieš rozdiel bedzi bit a byte) ale čísla nie sú všetko.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/3/14
  3. RA-VY

    RA-VY User

    Kubino to můžu potvrdit s tím padáním hry.Jsem osobně ze SUMCEM na TS a vždy nam to spadne ve stejnou dobu a to jsme každy na jiného mapě.Taky nezaleží v jakou dobu se naloguji,už kvůli tomu jsme musel dokupovat životy do BRAN v kterých se to seklo uplně stejně jako na normalních mapach.Tak už přestaňte furt psat že MY mame vše špatně a VY mate vše super v pořádku.A myslím že nejsme samý dva komu se to děje.Mi osobně se to děje min. 2 tydny.
     
    PaRazZziTeK tohle ocenil(a).
  4. Kubino

    Kubino Guest

    RA-VY aké vy? Ja nie som BP. Ja sa snažim pomôcť ale ty a aj tvoj kamarát zase vidíte len nejaký výsmech či obviňovanie vašich zariadení. Na toto už náladu naozaj nemám takže som zvedavý, či niekto s kolegov sa vám venovať bude.

    Keď už, nezaškodil by napísať server ak chceš na niečo poukázať ;)
     
  5. RA-VY

    RA-VY User

    Kubino nebylo to myšleno přímo na tebe.A server jsem nepsal,protože jsem myslel že pochopiš když litam ze sumcem ze jsme na stejnem servru CZ2.
     
  6. Korben

    Korben User

    RA-VY Ak chceš písať niečo o padaní hry a stáva sa to aj tebe, tak bez výsledkov testov, sem ani nepíš. Je to úplne zbytočné.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Hráči spravili "bu bu bu" a zrazu stratili záujem niečo riešiť.

    Pre neaktuálnosť si dovolím uzamknúť.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.