postih ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Say_, 31/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Say_

    Say_ User

    Dobry den :) mam takovy dotaz :) branil sem si vlastni zakladnu a neustale mi nani skakali 2 lodě se kteryma mám válku až se mi ukazalo Z cíle ........ nezískáváš žádnou kořist. Potom psal na chatu že se nechava rád střílet že si počká až dostanu pushing ale to mám koukat jak mi niči moduly ještě když mame válku, tak by mě zajimalo jestli se mam něčeho obavat ? děkuji :)
     
  2. Prave proto dostavas z daneho cile mensi korist,je to uprava proti pushingu. A pokud s nimi mas jeste valku tak branit se preci musis.
    Nový Pushing systém (05.09.2013)
     
  3. Zdravím.
    Myslím že není důvod na postih střílel jsi jen válku a bránil sis stanici. Pushing ti chteli udělat naschvál potih by měly mít oni. [​IMG]
     
  4. Say_

    Say_ User

    Ja vím ale začali vyhrožovat na chatu tak se ptam sem opatrny :)
     
  5. Kenny

    Kenny User

    Myslím si, že tohle se jako pushing nebere. Avšak otázka je, jak to bere systém.
     
  6. Ja bych sa opýtal niečo podobné-zostrelujem hráča vlastnej firmy-samozrejme je bez klanu-z dôvodu že pomáha hráčovi inej firmy ktorý na nás útočil a to opakovane.Chcem vedieť dokedy sa za tieto zostrely odpočítava mínus česť(po 24 hod. po dalšom zostrele mi znova odpočítalo dalšiu navýšenú -česť)
     
  7. Dík-čiže 24 hodín je málo kedže som ho dal aspon 6 krát-musím pár dní počkať-))alebo by mohol vystreliť prvý-aspon na peta;)
     
  8. ALIEN#U47[GοW™]
    Přesně tak - pokud hráč stejné firmy zaútočí na mého peta,je to,jako by zaútočil na mne.
    Ale pozor - pokud přestane a ty ho sestřelíš až po nějakém časovém limitu,minus čest stejně dostaneš...
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané a uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.