Postup podpory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem $WarpyII$, 11/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Dobrý den, zajímalo by mě kolik hodin má podpora na to aby odepsala a jak je to se změnou zapomenutého emailu? Z jejich postupu mi přijde že si můj účet privlastnuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. coolmen

    coolmen User

    Ahoj,podpora má 48 hodin na odpověd.
     
  3. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Mě odepisuji po týdnu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    $WarpyII$, Zmena emailu trvá podľa toho, koľko je žiadosti na BP, lebo len priamo v BP môžu zmeniť email.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    No už to trvá asi 3 měsíce i když jsem vyplnil dotazník a vše poslal tak jak jsem měl psali že změnu provedou po několika týdnech napsali že změnu neprovedou a dál už neodepisovali, protože jednu změnu už provedli v roce 2017 chtěl bych vidět nějaký podmínky jestli jsou někde uvedeny který souvisejí s tímto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    O zmenu emailu môžeš požiadať raz za 365 dní. Tvojou povinnosťou je udržiavať email aktívny, potom nemáš dôvod žiadať o zmenu emailu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    31.4.2018 jsem provedl změnu, podpora mi napsala že další změnu budu moc udělat až 11 měsíc 2019, nepřijde mi to normální a ani logický je to můj účet, hru hrají od roku 2010 9 let je starý ten účet a po 9 letech dotovani účtu penězma nemam žádnou moc nad svým účtem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    Nechápem. Ak si svoj účet tak ceníš, ako je možné, že žiadaš podporu o zmenu emailu? To akože ti 2x za rok ukradli účet?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Na účtu jsem delší dobu nebyl a heslo od emailu jsem jednoduše zapomněl nebo spíš starý počítač kde jsem měl všechna hesla uložena se rozbil, měl jsem příliš práce na to aby mohl hrát, teď když jsem postoupil mám i nějaký volný čas který bych rád věnoval účtu, ale když to nejde tak ať si BP účet nechá nebaví mě se pořád přít s někým kdo mi jeden den napíše že na účtu email změní že není problém a za týden mi ten samí napíše že email nezmění, doložil jsem občanský průkaz potvrzení o platbách a vše úplně k ničemu.
    ---------------------------------------
    Dobrý den,

    mohu se Vás zeptat, na jakou emailovou adresu si přejete herní účet přiřadit?

    S pozdravem,

    18.11.2018
    --------------
    Dalši email asi o týden později že změnu neprovedou.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Ak podpora prepošle na BP požiadavku na zmenu emailu a v BP tu zmenu odmietnu urobiť pre nejaký dôvod, tak ti podpora nemá viac ako pomôcť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    A kontakt na někoho kdo tu změnu může fyzicky udělat?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Korben

    Korben User

    Kontakt ti nepomôže, keď to nezmenia na žiadosť podpory, tak na tvoju žiadosť to už vôbec nezmenia. A nariadený postup nebude nikto obchádzať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Nechci tu věc řešit jako dítě nějakou hračku, řeším něco do čeho jsem investoval peníze a hlavně čas, proto se dožaduji nějakého kontaktu který by tuto záležitost řešil, nebaví mě čekat na odpověď týden a bezvýsledně, u jakýchkoliv jiných her jsem nikde neviděl že by se řešila podobná situace a bezvýsledně. K účtu přístup mám ale pokud nemám email nejsem vlastník účtu, jinak pro ty kteří si myslí že jsem účet koupil, na emailu mám nákupy uridia už snad od roku 2015.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    když se prihlasíš na svuj účet na hlavní strance klikni na nastavení (centrum účtů)- mail abrakadabra uvidis na jakem mail je účet stačí jsi v hlavičce spomenout na heslo :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    $WarpyII$, Toto si musíš riešiť len na podpore hry.

    RavenDugga Nespamuj zbytočne po fóre a prečítaj si ako sa ma na fórum prispievať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Tak to asi nemá ani smysl abych sem něco psal když jsou všechny odpovědi nekonkrétní a zajímalo by mě kde se píše že změnu lze provést jednou v roce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Korben

    Korben User

    A mňa zaujíma, kde sa píše, že BP je povinné ti zmeniť email?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    No v tom máš pravdu možná je to jen na jejich uvážení ale u většiny ostatních her při zapomenutí emailu funguje nějaký typ autorizace například pomocí telefonního čísla.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Korben

    Korben User

    Tak každá hra má svoje pravidlá a opatrenia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak to tady čtu, tak pokud nevíš heslo k e.mailu a e.mail znáš, tak proč nekomunikuješ s podporou poskytovatele e.mailu?
    Tam se snad dá taky něco udělat.
    Předpokládám, že e-mail je funkční, nebo ještě má fungovat?
     
    Juráás tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.