Potrebujem pomôcť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GalaxySMURF, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte , prosím vás ak sa prihlasujem na svoj hlavný učet hodí ma nas5 na hlavnu stránku.. ani z iného PC to nejde.. neviete čo s tým? ID,email všetko mám ale píše že učet na DO neexistuje.
    moje meno je Olala♫, prosím pomožte mi
     
  2. CrazyLove

    CrazyLove User

    Nuž, odpoveď je jasná: Tvoj účet bol zabanovaný.
     
  3. Prečo? :( dá sa to niekde zistit?

    -------------

    Prosím vás, začo som dostal ten ban?... od kedy hrajem túto hru dostávam len bany...
    za nick som dostal ban na 30 dní a zrazu ma počas hry odhlási a nejde príhlasiť ?? Email práazny , žiadne oznámenie .. proste nič
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  4. CrazyLove

    CrazyLove User

    To, či účet bol zabanovaný/nebol sa dá zistiť dvoma spôsobmi:
    1. pri pokuse o prihlásenie sa na účet a vyhodení späť na hlavnú stránku sa, pokiaľ je účet zabanovaný, objaví na konci linku "calmDown"
    2. pri načítaní Tvojho profilu pilota vypisuje, že hráč neexistuje.
     
  5. je to tak .. moj učet bol zabanovaný, dá sa zistiť za čo? :(
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    GalaxySMURF účty banuje systém takže len BP vie za čo si dostal ban. Na fóre celkovo bany na účty neriešime takže som nútený tému uzamknúť.

    Do budúcna na fóre nepíšeme multiposty => Jak správně přispívat na forum

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.