Potřebuji ID

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .(-!*DARK-BOY*!-)., 31/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. prosim vás mohl byste mi někdo vyhledat moje ID? přes profil pilota? jmeno je
    .:(-!*DARK-BOY*!-):. z důvodu:zkusil jsem si změnit server z globální evropa 1 na glopální evropa 2 nebo naopak-nevím a nemužu se přihlásit,pokaždý se stránka obnový. Potřeboval bych od podpory přehodit zpět na server kde jsem hrál do ted. Kdyžtak děkuju
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Ne nemohli,forum k tomu neslouzi. Pokud ho nemas nekde napsane,nelze ti pomoc. Jinak podpore staci i BIG cislo.
     
  3. Já nevím ani jaké mam BIG číslo. Tuto hru jsem začal hrát před 5ti lety a dva roky jsem ji nehrál. Před měsícem jsem to znovu rozjel a dneska zbytečně změnil server a je to v háji..
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    pokud účet není zablokovanej tak si to můžeš zjistit i sám přes jinej účet ve zdrojovém kódu stránky
    jinak ještě malá rada, když na fóru píšeš nick, vlož ho do bb-kódu [PLAIN] [/PLAIN], nebude ti to tam psát ty smajlíky :)
     
    Naposledy upraveno: 31/7/14
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Promin,ale jestli jsi na ucte nebyl 2 roky tak moznost zjistit tve ID je 0.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    .(-!*DARK-BOY*!-). Jen se ujistím. Ty jsi hrál naposledy před 2-mi roky, nyní sis založil nový účet, na kterém teď hraješ, jenže jsi změnil server na nějaký jiný a nemůžeš se teď dostat zpět na ten původní? Nebo se jedná o ten starý účet, nebo jak?
     
  7. o ten starý právěže. a rád bych zpátky na serverkde jsem hrál. ale mužu se přihlísit kolikrát chci a stránka se jen obnoví
    ----
    přihlásit*
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    .(-!*DARK-BOY*!-). Nepiš prosím více příspěvků pod sebe ale používej možnost Upravit. Přečti si prosím Jak správně přispívat na forum. Multipost spojen.

    Dále pokud jsi na účtu 2 roky nebyl, už s největší pravděpodobností neexistuje, takže kolega má pravdu, šance zjistit ID je nulová a na podporu nemá tím pádem smysl psát, bohužel. BP má právo smazat účet po 4 týdnech neaktivity.
     
  9. na tom účtu jsem včera a ještě dnes ráno hrál uplně v pohodě takže existuje. Pak jsem jen kliknul na změnu serveru a kicklo mě to na hlavní stránku s přihlášením a už se nejde přihlásit na účet.
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Koukej si ID nekam napsat a zkus se prihlasit.
     
  11. no to je právě to :( já neznám svoje BIG ani ID
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    A zkusil jsi se prihlasit uz?
     
  13. dobrý tak už jsem zpět ve hře. už to funguje
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    Nemas zac a koukej si to ID napsat. Priste uz nebudu neco dohledavat.

    Hezky den
     
  15. Korben

    Korben User

    Vyriešené, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.