Potřebuju pomoc

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ║╦ąm€n╦h║, 19/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím
    Když jsem si dal dneska nové jméno dal jsem změnit a pak se mi ani nezobrazuje ted nevím jestli je chyba u mě nebo ne potřeboval bych pomoc co s tím nebo jestli je to normální a táke se nemohu připojit na chate a chtěl bych nějaké rozumné vysvětlení nebo co jsem udělal špatně

    [​IMG]
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    S tím jménem je to možné jsou znaky které jsou vidět v profilu a třeba v aukci ale na mapě ne..jsou i tací hráči kteří mají jméno ale zobrazí se jim jen polovina nebo část takže nic vyjimečného.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. a proč mi teda nejde chat?
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Zkoušel jsi chat restartovat pomocí obnovovacího kolečka? Je to to vpravo nahoře v chatovacím okně.
    bc.PNG

    K tvému nicku, jaké znaky jsi si tam dával? Pravděpodobně je to tak jak psal Drift, možná jde o znaky které se mapě nezobrazují, tak to občas u neobvyklých znaků bývá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ano kolečko refresh jsem skoušel a nic
    možná to bude tím jak jsem si změnil jméno
     
    Naposledy upraveno: 19/1/18
  6. Korben

    Korben User

    Aké znaky si použil v nicku?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. tyhle znaky jsem použil v nicku ¥з└└oω₥℩ņ℩õņ
    aha ty znaky který napíšu tak se nezobrazí
     
    Naposledy upraveno: 19/1/18
  8. Korben

    Korben User

    Ak sa jedná o GE1, tak ti to nezobralo nič. Čo značí že máš prázdny nick. O dva dni si ho môžeš zmeniť a použi znaky ktoré sa ti zobrazia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ok děkují za vysvětlení nicku a znaků, ale rád bych abych mohl aspoň ten chat využívat
     
  10. Korben

    Korben User

    Ban na chat nemáš. Skús vymazať pamäť prehliadača a skús znova načítať hru. Ak ti chat nepôjde, tak je to možno práve pre ten nick.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Bohužel nefunguje, a chtěl bych se tě zeptat jestli by nešlo to nějak přeskočit změna jména?

    a když tak by se může uzavřít téma
     
    Naposledy upraveno: 19/1/18
  12. Korben

    Korben User

    Obnovil som ti predchádzajúci nick, skús znova resetnúť hru, hádam ti chat už pôjde.
     
  13. Děkuju za pomoc nick už vidím a chat taky funguje

    Téma se když tak může locknout
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= User

    Vyřešeno, uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.