potřebuju radu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem david.silhan.98, 10/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, potřeboval bych poradit... Mám golika, full lf3, 3 iris zbytek flax, pet, štíty a pohony mixované za kredity a uridium.. no a na kontě mám právě 270 tisíc uridia.. jáká je nejlepší cesta se co nejvíc zlepšit/ posílit.
     
  2. Ahoj vydras si irisky a ubgraduj ich na 16 lvl tiez skus vydrazit stit SG3N-BO2 a tiez ich ubgraduj na 16 lvl LF3 sa ti neoplati ubgradovat ked mas LF4 tie mozes ubgradovat
     
    david.silhan.98 tohle ocenil(a).
  3. tím že upgraduju iris se změní co?
     
  4. Ano sila stitu a sila dmg sa zvysi to je dobre pri loveni alebo strelanie npc dlchsie vydrzis byt na mape ako teraz ked budes ful lf4 stiti irisky na 16 lvl a raketomet HST-2 no a toc brany zetu tam dostane kluce LGF a havok a potom rob Kappa tam dostanies Heculesa tak uz budes taki silny ako ostatny co su v top-ke
     
    david.silhan.98 tohle ocenil(a).
  5. jsem celkem zmatenej právě :D někdo říká ať nakoupím zelený klíče a počkám na zeus akci.. Někdo ať koupím aegis, tartarus nebo solace, spectrum, venom, dimisher a tyhle designy takže já už fakt nevím no :D
     
  6. Desingy si mozes vydrazit alebo najdes v bednach no mozes aj kluce kupovat a otvarat bedne ked su akcie tam ziskas casti apis a zeus alebo lf3 a lf4 a to sa nazbieras
     
    david.silhan.98 tohle ocenil(a).
  7. a jinak lf4 získám kde?
     
  8. Ked je den lf4 tak so zelenich bednach aj to by som otvaral na 4-1 4-2 alebo 4-3
     
  9. david.silhan.98, za uridium kupuj jenom formace letounů, ostatní se dá vydražit. Na upgrady máš ještě spoustu času. Bedny sbírej z denního výdělku.
    LF4 můžeš dostat z brány kappa, epsilon, hádes.
    Osobně ti radím pořadí iris, full LF3, B2 štíty, koupit formace kruh, vrtačka, motýl, pak sbírat bedny a budeš mít apis, zeus a LF4. Točit brány zeta- havoc a kappa LF4 a hercul. Přitom logdisky- studijní body- tlustý lasery, další formace a pak teprve upgrady.
    To co ti radí ***Janci***, klidně, pokud už dopředu víš, že chceš dát do hry 10- 20000Kč. jinak upgradovat až naposled.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.