potvrzení přes e-mail

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lojza.je.profík, 19/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mám takoví problém že nemám už přístup k e-mailu který je k mému účtu ale když ho chci změnit chce to potvzení přes e-mail co s ti mám dělat?
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Lojza.je.profík

    No bohužiaľ my s tym nič neurobíme, musíš si prístup k tomu emailu nejako zistiť. Na Fóre práva na to nemáme a na podpore kvôli bezpečnosti ti s tým taktiež nepomôžu, musíš bohužiaľ zistiť prístup k emailu sám
     
  3. vždycky když mám nějaký problém podpora my s tim nepomůže máte to na -- udělaný
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    To nás mrzí, že náš takýto pocit ale musíš pochopiť, že robiť zmeny na niekoho účte neni tak jednoduché. Hráč je povinný si sam udržiavať účet a všetky k tomu náležité veci.

    Sú tu bezpoečnostné protokoly, ktoré sa nedajú obísť a preto ti nik nedokáže zmeniť email preto lebo nemáš k nemu prístup.

    Ver tomu, že ako radi by sme ti chceli s týmto pomôcť no nedá sa. Preto ti odporúčam si ten email nejako zistiť späť cez toho dodaváteľa

    Mrzí ma, že sme ti nemohli pomôcť lepšie máš ešte nejaké otázky s ktorými by som ti mohol pomôcť?

    Poprosím nabudúce si odpusti zbytočné obchádzanie slov a radšej príspevok napíš iba slušne ďakujem :)
     
  5. u všech her co jsem kdy hrál když jsem chtěl změnit e-mil vám stačí heslo jenom vy to nemáte dobře udělaný

    a psát slušně u vás už jsem stratil učet kde bylo nahráno 1200h tak pak aby byl člověk slušný zas kvůli e-mailu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/7/16
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Lojza.je.profík každá hra má svá pravidla. To, že to je u jedné hry takhle, neznamená, že to u dalších musí být stejně. A ano, slušné chování je základ, obzvlášť pokud po někom chceš, aby ti poradil.

    Jessie ti napsal co a jak, takže není důvod psát takovým tonem, který tady předvádíš.
     
  7. ale pravidlo nemáš svůj e-mai nemáš kontrolu nad učtem je docela na prd
     
  8. Email je najhlavnejsia vec. Cez email aj s podporou komunikujes a stále sa prizvukuje "Chráňte si svoj email"
     
  9. jenže že ti napíšou "Chráňte si svoj email" ti nepomůže a měli by to mít vyřešený
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Prečo by sme mi mali riešiť problémy hráčov, že nemajú prístup k emailu, vysvetlíš mi to? Ja mám cca 4 emaily a ku všetkým som vždy mal prístup. Je to tvoja povinnosť si udržiavať tieto veci.

    To že v inej hre ti stačí dať heslo a urobia ti na účte čo chcú tak môže byť, u nás máme naše bezpečnostné pravidlá.

    Predpokladím, že ďalšie otázky ohľadom tohto nemáš, a kvôli zbytočnému spamu tému uzatváram. Odporúčam ti prístup k emailu vyriešiť pretože ani podpora s tebou nebude komunikovať pokiaľ nepíšeš z emailu ktorý je pridelený k účtu

    Vyriešené
    LOCK

    PS: Nepíš 2 príspevky pod sebou ale používaj tlačítko Upraviť. A slušnosťou v živote stále ďalej zájdeš. Tak ako chceš aby komunikovali s tebou komuniku s inými
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.