Potvzení o změnách přihlašovacích údajů nechodí na registrovaný email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Unknown12779, 29/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    Jak už napovídá nadpis, jedná se o problém týkající se emailu. Když si chci změnit email nebo heslo, tak prostě nemůžu, protože mi potvrzovací email prostě nedojde. Vím, že to je složitější problém, jelikož jsem registroval velmi patrné změny na mém účtě, jako: Změna nicku, přechod na jinou firmu..Někdo prostě má přístup na můj účet, ikdyž mi darkorbit furt tvrdí, že zaregistrovaný email je můj...

    Prosím pomoc.

    Darkorbit podpora na mě "hází boban*".
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/7/14
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Unknown12779 Pochybuji že podpora na tebe kašle, od toho tu není a musela ti přijít alespoň automatická odpověď. Mimo to má podpora na odpověď 48h, takže tě poprosím o trpělivost. Jinak bych ti doporučil podívat se do spamů, či ty emaily nejsou tam.
    Jinak podobná slovíčka si prosím příště odpusť, tu jsme na fóře, ne v pralese, přečti si Jak správně přispívat na forum.

    EDIT: Pokud vidíš změny na tvém účtě, podívej se do přehledu účtu na který email je účet registrovaný. Pokud není opravdu tvůj, zbývá ti jen buď zjistit kdo ti tam řádí a vyřídit to s ním, nebo jít na policii a zažádat o zablokování účtu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/7/14
    Unknown12779 tohle ocenil(a).
  3. Toto mi odepsali z podpory: "podpora hry resi pouze technicke problemy s chodem serveru a hernich uctu, nikoliv zadosti ci dotazy tohoto typu.
    Vseobecne otazky ohledne hry piste prosim na forum prislusne hry, kde se Vam je spoluhraci popripade nas moderator pokusi pomoci vyresit a objasnit."

    Ve spamu nic není, kdyby bylo, tak tu nic nepíšu....

    A za to "slovíčko" se pmlouvám, myslel jsem, že to co jsem napsal, je už přijatelné.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Unknown12779, dobře a podíval ses do toho přehledu účtu, zda je stále registrovaný na tvůj mail? Nepiš ho sem, jen potvrď jestli ano či ne.
     
    Unknown12779 tohle ocenil(a).
  5. Ano je...
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Unknown12779 Poprosím tě abys dodal ID účtu a číslo ticketu z emailu ve kterém jsi dostal z podpory odpověď.
     
    Unknown12779 tohle ocenil(a).
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Tak uz nemusis dodavat ID a ticket,zkus udelat zmenu ted.
     
    Unknown12779 tohle ocenil(a).
  8. BOMBA, díky moc
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak problém vyřešen. Přeji příjemnou hru :) Uzamykám, LOCK!
     
    Unknown12779 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.