poukazky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ŞkyŁînę•4ęvęr•ίη★UŁ★, 18/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den,Kamarati mi pisaly na chat ze BP zasa posielalo poukazky ked som sa isiel pozriet na moj gmail tak som nic nedostal neviem preco newsletter mam aktivovany takze nwm co sa deje :( emp a x4 by sa mi hodily :(

    za odpoved vopred dakujem :)
    Server:GE2
    ID: 90049578
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    U koho máš email? Pozeral si všetky priečinky prijatej pošty? Spam? Filtre?

    Tiež je dosť možné, že máš účet na blackliste.
     
  3. Google :) neprislo mi nic uz sa mi to stalo viac krat aj minule ked sa davaly spirhedky a hangar mi nic neprislo :(
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Na gmaili sa prijatá pošta delí do 3 kategórii, ak to nemáš nastavené inak pozeráš do zložky "Propagácia" ?

    Skús sa kontaktovať na podpore či nemáš účet na blackliste, nepíš im ale, že ti nechodia maily, proste iba požiadaj o vyradenie z blacklistu ak sa v ňom tvoj mail nachádza.
     
  5. mam 3 kategorie maily z DO mi choda do kategorie "promo akce"
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Takže maily z DO ti chodia len tento jeden neprišiel?
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Tak potom si naň asi nemal nárok. Ak ti maily chodia a len tento neprišiel nie je problém v ich doručovaní.
     
  8. tak ale kazdemu prisiel aspon 1 a mne ani 1 :(
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Ak ti maily chodia a len tento nie, bohužiaľ chybu nenájdeme. Keby nechodili žiadne maily to je potom iný prípad.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.