Používání angličtiny v chatu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TheWalkingDeadCZ, 28/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    dneska asi před 20 minutami jsem dostal na serveru cz3 ban za používání angličtiny.
    Nechci
    dělat nějaký humbuk ale bylo to v šeptání a navíc, jak možná víte, mix hráčů na cz3 je podle mě 70% cz/sk 30% turci španělé atp. Nehledě na to, že je Angličtina brána jako celosvětový jazyk a servery jsou přístupné pro každého cizinec necizinec.. tak upřímě nechápu, proč jsem dostal ban za to, že jsem napsal jedinou otázku(v AJ) ještě navíc v šeptu a hned jsem za to potrestán? To jako proč?
     
    »»MatusMak«« tohle ocenil(a).
  2. Zafod

    Zafod User

    Pokud by jsi si přečetl pravidla, nemusel by jsi pokládat zbytečné otázky.


    Všeobecná pravidla chatu:

    Pravidla hry a chatu:
     
  3. Korben

    Korben User

    TheWalkingDeadCZ No humbuk ani robiť nemôžeš. Jednoducho si porušil pravidla chatu.
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    TheWalkingDeadCZ humbuk bude jestli budeš takhle psát dál :D
    Jsou určitý pravidla, který se mají dodržovat, obzvlášť když jsi na cz servru ;)
     
  5. Ale dříve se to v šeptání tolerovalo.. nevadí
    Sentiero napsal jsem to do diskuse jen jako upozornění nebo spíše dotaz pokud myslíš formulář na zrušení banu.
     
  6. Korben

    Korben User

    TheWalkingDeadCZ Pokiaľ viem, tak na CZ serveroch sa to netolerovalo. Iný jazyk sa toleruje na globálnych serveroch. Na národnom servery , som dostal vždy ban, alebo kopanec.
     
  7. Dobře budu si to pamatovat, asi to záleží na tom, kdo má(měl) zrovna službu že to nechával.
     
  8. Jen takový dotaz k tomu,slyšel jsem,že na globálním serveru vidím v chatu,jen hráče stejné národnosti podle IP a pokud něco napíšu na chat tak on to neuvidí pokud je to cizinec,je to tak nebo ne? protože potom nevidím smysl psát anglicky,když to čtou jen češi podle IP.
     
  9. Korben

    Korben User

    Na globálnom servery máš chat podľa toho aký jazyk v hre si zvolíš. Nie je to triedené podľa IP adresy. Na globáloch sa na komunikáciu medzi hráčmi inej národnosti využíva šepkanie.
    Na národných serveroch je potrebné využiť chatové miestnosti.
     
  10. Korben,takže když mám zvolený jazyk čeština(což je pochopitelé) a vidím na mapě hráče,co si zvolil např: angličtitu,tak mu jde šeptat,nebo ne?
     
  11. Korben

    Korben User

    Ak hráš na globálnom servery, tak sa mu šepkať dá. Vlastne sa dá šepkať všade.
     
  12. A čo skupiny? Keď budú v skupine 2 Angláni, nejaký Rumun, Rusi, atď. tak tam sa môže? Lebo podľa pravidiel mi to vychádza, že ani v skupine sa nemôže.
    Ja bežne píšem azbukou, keď hrám s Rusmi alebo Bulharmi. Aj za to môžem dostať ban?
     
  13. Zafod

    Zafod User

    Ve skupinovém chatu ban za cizí jazyk neobdržíš.
     
  14. -xghost-

    -xghost- User

    Tohle mě taky zajímalo... Takže na globálním serveru, když si otevřu místnost global, případně místnosti podle firem, tak vidím jen to, co tam napíšou lidé, kteří mají také zvolenou češtinu?
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    -xghost- presne tak. Pouze pokud ti bude nekdo septat a bude mit jiny jazyk navolen, tak tu zpravu take uvidis.
     
  16. Jack.K

    Jack.K User

    TheWalkingDeadCZ, zvykej si, že všichni jsme si rovni, jen někteří jsou si rovnější. Já už taky dostal ban za pozvánku do skupiny v šeptu. Bohužel nechápu, kdo to řídí, protože na chatu CZ3 se občas valí diskuze pro mě neznámém jazyku a nikdo na to nereaguje. No ono aby, když to je třeba v brzkých ranních hodinách, kdy Češi a Slováci chrní, zato Turci a další jedou o sto šest.
     
  17. Korben

    Korben User

    Jack.K Ty čo tu riešiš ? Je stanovené pravidlo pre národné servery , to za prvé a za druhé , moderátor nieje na chate nonstop , aj oni majú súkromný život. Tak že reči o rovných a rovnejších si nechaj pre seba, na podobné osočovanie reagujem dosť agresívne.
    Neznášam podobné obvinenia a dupľom ak to nieje pravda !o_O
     
  18. Jack.K

    Jack.K User

    Já nikoho neobviňuji ani neosočuji. Tak pozor na svá slova. Pokud by si jazyk chatu hlídal systém, tak pak se na chatu nediskutuje jinak než česky nebo slovensky. Jenže jak je vidno, systém toto ne zcela hlídá. A pokud je značná část kontroly na moderátorech nebo adminech, tak potom nemůže být opravdu řeč o rovnosti, protože tohle není v lidský silách uhlídat.
     
  19. Korben

    Korben User

    Jack.K Ak niekto napíše "zvykej si, že všichni jsme si rovni, jen někteří jsou si rovnější." Tak to silno evokuje že moderátor niekoho zabanuje a niekomu nadržuje a nie tak ako si to opísal teraz.

    Ďalej, čo sa týka systému, tak nieje možné , aby systém kontroloval jazyk chatu , lebo systémová kontrola je jednotná pre všetky chaty a teda aj chaty na globálnych serveroch, čo by malo za príčinu udeľovanie banov aj na iných serveroch a tak isto aj vo firemných a súkromných chatovacích miestnostiach.

    Tak že sa vyjadruješ k niečomu , o čom zjavne nič nevieš no a preto by si sa mal radšej najprv opýtať , pred tým ako začneš obviňovať moderátorov, alebo systém.
     
  20. Jack.K

    Jack.K User

    Zákony taky platí pro všechny, ale mnoho lidí má dojem, že více než poctivé chrání ty zloduchy. Proto ta narážka na rovnost, která nebyla mířena na nikoho.

    Netvrď, že není možné kontrolovat jazyk chatu. Systém je schopen rozpoznat na jakém serveru hraji (vždyť se tam dokonce loguji) a ví, jaká jsou pravidla pro daný server. Taktéž okno chatu je rozděleno na záložky, takže není problém hlídat pouze globální chat.

    Jakákoliv kontrola přenesená na systém je lepší než lidská kontrola, která se prostě nikdy nebude chovat jako stroj. Neber moje názory jako výtku, ale jako snahu o automatizaci chodu a dodržování pravidel. A jak se říká, lenost je matkou pokroku, tak mi neříkej, jak by byl život moderátorů jednodušší, kdyby nemuseli hlídat např. dodržování pravidel chatu. Nikdo by se nemohl obořovat za nadržování nebo nespravedlnost atp.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.