Používání angličtiny v chatu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TheWalkingDeadCZ, 28/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Jack.K Nesnaž sa tu so mnou hádať, systém nedokáže rozlišovať , rýpeš do toho čomu sa zjavne nerozumieš. Automatizácia , akú si ty predstavuješ , nieje možná.
    Moderátor bude dohliadať na dodržiavaním chatu , či sa ti to páči alebo nie a ban obdržíš vždy keď si to moderátor všimne a buď rád ak si to všimne moderátor a nie ja. Ja som totiž strašne zlí a mnoho krát osobne prikážem moderátorom pri porušení pravidiel dať tvrdší trest.

    Jednoducho, porušuješ pravidlá ? Čakaj trest.

    Inak ak si taký macher , tak vypracuj program na systémovú kontrolu chatu , ktorá bude rozlišovať servery a všetky chatové miestnosti.
    Ak to nedokážeš, tak tu nefantazíruj.
    Ako sa hovorí , papier znesie všetko , ale prax je iná.
     
  2. Jack.K

    Jack.K User

    Toto by byla debata na dlouho a rozhodně ne tu na chatu. Já už kolikrát slyšel od profesionálů z různých oborů, že to či ono nejde a skoro pokaždé jsme byli schopni najít technické řešení. Problém je totiž někdy tzv. profesionální slepota a věř, že já už jí v některých oblastech také trpím. U nás ve firmě se také často traduje rčení, že kdo nechce, tak ten si výmluvu vždy najde. Někdy ale řešení skutečně neexistuje a to se pak hodně špatně obhajuje.

    Já bohužel programovat neumím, takže ti tu nemohu věcně argumentovat co by šlo či nešlo. Ale když to vezmu pragmaticky, tak když něco zapíšu do listu v excelu, tak ten excel přesně ví, do kterého listu jsem co zapsal. Pokud něco zapíšu do chatu, tak systém přece musí vědět kam jsem co zapsal. A je jedno jakým způsobem je ten chat veden zda např. formou sql databáze, kde signaturou toho záznamu by byla právě identifikace daného serveru a příslušného okna chatu. Přeci, kdyby neexistovala ta identifikace, tak by se v chatu objevovali náhodné zprávy ze všech serverů stejně jako bychom hráli náhodně na všech serverech. Takže nějaká identifikace nebo filtrace podle něčeho zde být musí.
     
  3. Korben

    Korben User

    Jack.K Napíšem to len takto, systém je len jeden a kontroluje aj súkromné chaty, a tak na cz servery by dostali ban hráči inej národnosti aj ak by komunikovali v súkromnej miestnosti , vo svojom jazyku.

    Chat ako taký, nieje súčasťou hry a je nezávislí na hre a najlepšie to je vidieť vtedy , ak by sa ti hra sekla , ale chat ti stále ide. Chat je vlastne messenger , aplikovaný do hry a jeho možnosti kontroly sú obmedzené a teda nieje možné aplikovať do chatu systémovú kontrolu pre rôzne chaty . To by si pochopil až ak by si videl modul ktorý slúži na kontrolu chatu.
     
  4. Jack.K

    Jack.K User

    Vím, že chat jede samostatně, protože se mi už kolikrát sekl jak samotný chat, tak i hra. Dokud bych neviděl strukturu komunikace a řízení mezi jednotlivými moduly, podsystémy či databázemi, tak se k tomu nemohu dále vyjadřovat.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Tak si dovolím túto tému uzamknúť.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.