Návrhy Povolání ve firmě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LukTok, 7/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Přejete si tento návrh zrealizovat?

  1. Ano!

    82.5%
  2. Ne!

    13.5%
  3. Nejsem si jist, zda-li bych to vůbec využíval. Je mi to jedno

    4.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sice jsem dal ANO, ale nejsem si jist, jak by to vypadalo v praxi.

    Už teď nám po mapách lítají "borci", kteří dávají 150k na ránu a těmi úkoly pro lovce by si ještě víc polepšili, zatímco ti, kteří by hráli za vědce by byli každou chvíli na základně, protože tímhle způsobem by určitě hráli slabí hráči, kteří na profesi lovce nemají výbavu.

    Určitě bych odměny pro vědce trošku zvýšil, aby se to slabším hráčům vyplatilo.

    Jinak souhlasím s *pursuer*, profesí by mohlo být víc (i když kromě sbírání surek a ničení NPC a hráčů se toho o moc víc dělat nedá).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Každý takto vypracovaný návrh má ode mě pochvalu. Jen dvě výhrady, pravopis v návrhu by měl být bez chyb, a to nejsem učitel češtiny:) a potom jsem četl oficiální oznámení, kde je uvedeno, že současné úkoly budou nahrazeny sci-fi příběhem, takže už to mají hotové a dolaďují to před spuštěním:), takže je tento návrh bezpředmětný:(.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. LukTok

    LukTok User

    Cruerte, pokud tam mám extra chyby, omlouvám se, snažil jsem se. Jinak ano, vím o tom, že má být sci-fi příběh. Ale kdo říkal, že se to nemůže spestřit takovýmito úkoly? :)

    Jinak Recuklatore, odměny bych moc nenavyšoval. Ale pokud jo, tak jen o trošku, neboť to přecijen není zas tak rizikové a akční, jako u zbylých dvou povolání... :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Já nevím jestli sem to špatne pochopil ale ten sci-fi příběh má být jenom k nováčkum... Ale nejsem si jist
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Nakonec jsem ti dal do hlasování ano. Jestli makají na nějakém příběhu, tak mají svojí představu a každá změna bude trvat minimálně 2 měsíce. Cruenta†Ultionem znamená zhruba latinsky krevní msta, tak to neskloňuj, nerozděluj:D není to jméno. UTFG
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. FoxPetr

    FoxPetr User

    Bylo by to zajímavý,klasický úkoly by se akorát rozdělili do kategorii a nemuselo byse vymýšlet nic novýho.Možná akorát přidat trochu na odměnách.A hlavně nepřidávat žádný moduly,už takhle je základna rozkopaná.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Za mě ano, těch pár úkolů co mi zbývá nejsou zrovna pro mě a přivítal bych něco nového :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. PlAyBoYkO

    PlAyBoYkO User

    zaujalo ma to.... ulohy čo su na DO tak už mám dosť hotových a toto by ma bavilo oplatilo by sa to :) a bol by som spokojny zamna určite ano pochvala u teba luktok :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Môže byť, ale tá česť je prehnaná 15 000 cti a 350 000 BZ to nejde do kopy to radsej 3000 cti a 1 000 000 BZ
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. LukTok

    LukTok User

    Odměny jsou jen orientační :) každopádně bych rád zdůraznil, že cti by mělo být za tyto úkoly hodně - v přiměřené míře samozřejmě - nejen k motivaci hráčům, ale také z principu (je to přeci čest pracovat pro firmu...).

    Odměny se samozřejmě mohou snížit, záleží jen na BP jak to případně bude chtít, jestli se mnou opět nechají inspirovat... :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Ano,mě se nápad velmi líbí. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. lamiX

    lamiX User

    Mě se nápad také líbí,ale diplomata bych přejmenoval na obránce nebo strážce. Pokud jsem dobře četl, tak má hlavně obrannou funkci
     
  13. LukTok

    LukTok User

    Já bych osobně ponechal název Diplomat, u této funkce. Do textu to sedí lépe, ačkoliv pravda, že by hráči ve hře nad tím asi nerozmýšleli jako nad akční pozicí - dle názvu. Uvidím, ještě popřemýšlím. Každopádně zatím bych to nechal takhle. Ale díky za názor :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. -xghost-

    -xghost- User

    Výborný nápad. I bych se nebál to ještě trochu víc rozšířit a dát tomu i větší vliv pro hru než jen pár nových úkolů. Roleplaying je to co DO žalostně chybí. Klidně třeba i nové lodě pro konktrétní povolání, atd. Dalo by se to hodně rozvinout.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Podle mě je to pěkný nápad a hra by se zpestřila za mě máš ANO :) navíc by se mohli přidat i nějaké tituly k těm povoláním. Zda je hráč dosáhne bude na něm :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. a rozmyslal si aj nad tym ze ci by sa dali tie povolania prepinat?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. LukTok

    LukTok User

    Důležité informace
    Každé povolání může být změněno na jiné jen jednou za týden!

    ]ПΟ-ПΛΜΞ] je to v návrhu napsáno hned takhle :) To je snad dostačující odpověď. Pokud ne, zeptej se, co víc bys chtěl vědět, milerád odpovím :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. SauronL

    SauronL User

    Perfektně propracovaný návrh , hned zezačátku mě zaujal :)
    Líbí se mi návrhy domobrance , útočníka i vědce + k tomu vědci bych ještě přidal třeba úkoly typu : dosáhni pozice 150/30 na různých mapách

    Myslím , že by tento návrh mohl být někdy přidán do hry ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. suhlasim s tym, az na tie navysonie odmien. to sa BP nebude pacit, byt tebou by som tam dal este jedno zamestanie ktore by suviselo s piratskymi mapami, aby stale bol zaujem chodit na ne hrat, lebo ak budu ulohy na cely den len na normalne mapy, tak tie piratske sa vyprazdnia a budu na nic. nebude sa tam dat zalozit nejaka dobra skupina.

    PS: pardon za pravopis, ale pisem to na mobile.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. LukTok

    LukTok User

    †°ºHead**Hunterº°† , na pirátské mapy jsem nezapoměl (jen jsem je asiže zapoměl zmínit), když jsem vytvářel tento návrh. Jen se mi zdá, že některé normální mapy jsou hold moc prázdné. Být povolání na pirátských mapách, každý by to bral a normální mapy by byly stále pořád trochu prázdnější.

    A o to se jedná. Být povolání na piráty, další povolání typu "Diplomat" a "Bojovník" by možná byly zbytečné. Spíš jsem přemýšlel, že by sem tam byly úkoly do již stávajících povolání na pirátských mapách. Např.

    Vědec - Nasbírej 2.000 jednotek palladia.
    Diplomat - Sestřel daný počet daného typu pirátů.
    Bojovník - Sestřel hráče jiných firem na pirátském území.

    Avšak jak už jsem řekl, jen jednou za čas. Navrhuju jednou za 20 dní.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.