Povýšenost moderátorů 2.0

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vzhůrudoboje, 23/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Systém: Systém tě zabanoval!
    Systém: Tvůj chat byl zablokován. 23. 10. 2017 v 5:12 se můžeš opět přihlásit.
    [sexuálny podtext]

    Za větu: "Drž si třeba žalud, hlavně nepíš"
    Mohl by mi někdo vysvětlit, kde je ten sexuální podtext?

    Dále mi nejmenovaný moderátor psal, že mu nemám rozkazovat, že je můj šéf. To VÁM připadá normální?
     
  2. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Asi bych tady napsal konkrétní jméno nejmenovaného moderátora, jinak ti to "šéfové" uzavřou...
    Pokud jsi muž a chodil jsi do školy, tak si naštuduj anatomii člověka a pak pochopíš ten podtext.
    Nevím, co má držení žaludu společného s touto hrou?
    A dále rozkazovat moderátorovi? nevím, nevím no?
     
  3. Myslím si, že na chatu se řeší hromady a hromady věcí, co nemají nic společného s touto hrou. A bany za to nejsou..

    - Nejmenovaný moderátor je Alf
     
  4. Myslet, znamená víš co... :). Ať se ti to líbí nebo ne, moderátory a jejich rozhodnutí bys měl respektovat. Jasně, můžeš si hrát v chatu na geroje a prskat ale věř, že to vždy končí špatně pro prskavku :D.

    Normální mi spíš nepřijde nad tímto vůbec polemizovat....
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nevěřím že by Alf něco také provedl. Kočku síce sní, ale tohle by nenapsal. :D
    Nezmýlil ses ho s jiným moderátorem? Protože, na něho mi to moc nesedí. ;)

    Takhle by se nezachoval, o tom by sem předce něco musel vědět.
    Možná, že si Tě spletl s jiným hráčem, kteřý na chatu zlobil.
    Jinak si to neumím vysvětlit.

    Tohle rozhodně patří do sekce Chat a né tu.
     
  6. No mně zase nepřijde normální, že já dostanu ban za něco takového a někdo, kdo na chatu nadává a provokuje žádný ban nedostane a píše si dál.. Taky nechápu proč bych měl respektovat rozhodnutí s kterým nesouhlasím. :D

    Ne, nespletl jsem se. Byl to Alf. :D
     
  7. Hele, kdyz se tak hezky ptas, tak se zeptam i ja, cos tedy myslel tim zaludem? :rolleyes:
    A ze zrovna ty se divis, zes dostal ban, vsak moderatory furt provokujete a oni si to libit nenechaji :). Zeptas se jak je provokujete? Hodnekrat jsem videl zpravy od vas typu: Moderatore nepis prosim atd... ;)
     
    Antré a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Psal sem, že Alf si Tě mohl splést s jiným hráčem, kteřý na chatu provokuje.
    Stáva se.

    Pokud si mu napsal tou inkliminovanou větu, Ani se mu moc nečuduju.
     
  9. No normalní žalud z dubu. :D Mám jich plnou krabici ve skříni a když jsem nervózní nebo naštvaný, tak si jeden vezmu, pomačkám ho a uklidní mě to. :D A ano tomuto banu se divim, protože opravdu nechápu za co je. :) Kdybych se měl divit a stěžovat si na každý ban, tak jsem tu 10x týdně. :)

    -baghira2- Ale také jsi psal toto. :D A reagoval jsem na to --> "Nezmýlil ses ho s jiným moderátorem? Protože, na něho mi to moc nesedí. ;)"
     
  10. Korben

    Korben User

    vzhůrudoboje, Ak sa chceš takto v chate vyjadrovať, tak si na to nájdi vhodné stránky. A keďže som nenormálne povýšený a arogantný moderátor, tak za dnešnú konverzáciu v chate a riešenie banu v hernom chate, som ti dal ban na jeden deň.
    Ak nevieš kde máš ban riešiť, tak si prečítaj pravidlá.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
    -baghira2- a Antré tohle ocenili.
  11. Chuck

    Chuck Guest

    Popravde nechápem o čo ide. Či tu chceš len niečo vyprovokať zase? Bany sa riešia v sekcii chat a tvoje vyjadrovanie na chate je veľmi zaujímavé. A aby som dal veci na pravú mieru, tak tu je presne za čo si ban dostal.

    ★R.I.Z.E.K★ 10/22/17 5:10 PM Drž pysky banáne
    ★R.I.Z.E.K★ 10/22/17 5:11 PM drž si třeba žalud, hlavně nepíš..


    Ako vidím tak aj naďalej pokračuješ v tvojom štýle vyjadrovania na chate, takže by som ťa chcel poprosiť, aby si sa tam začal chovať normálne. Ak budeš v týchto tvojich vyjadrovaniach pokračovať, tak to nebude už len tak krátky ban.

    ★R.I.Z.E.K★ 10/23/17 5:34 PM drž pysky
     
    PanMajster a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.