Oznámení Poznámka od producenta na téma botování a podvádění

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem =Marvin=, 11/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Zdravím,

  Bohužel, už je to nějaká doba z mojí strany, jako že jsme teď měli pár rušných týdnů.

  Jedna z věcí s kterou jsme se během toho času vypořádávali, je série banování, která proběhla tento týden.

  Právě jsme zabanovali přes 800 hráčů (zahrnuje 6000+ účtů) za užívání různých botů, což je jasné porušení daných VOP.

  Je politováníhodné že lidé volí podvádění, ale uvědomujeme si, že to vždy bude něco, s čím musíme bojovat a co musíme sledovat.

  Navzdory některým opačným tvrzením, vždy aktivně monitorujeme, hledáme a banujeme podvodníky různých typů, za použití různých nástrojů a metod. Ale přirozeně, se nám nikdy nepodaří chytit všechny podvodníky, všechny najednou a ukončit tak problém navěky.

  Jak jste viděli, pokračujeme v pravidelném blokování hráčů za používání botů. Toto vyústilo v zablokování více než 20.000 jednotlivých účtů (spojené do mnohem většího čísla účtů skrze všechny servery) za tento rok.

  To však nicméně neznamená, že každé kolo banování zahrnuje všechny účty, které jsou podrobeny vyšetřování.

  Určité "vlny banů" zahrnují akci, která je nahromaděná z týdnů, a dokonce měsíců práce a sledování. Pouze proto že účet nebyl zabanovaný v určitém kole akcí, neznamená že účet (a metoda používaná k podvádění) nejsou zkoumány.

  Jak jsou vytvářeny nové formy podvádění, upravovány, či znovu spouštěny jejich tvůrci a používány podvodníky, rozšiřujeme náš hledáček, metodu stopování a ověřovací techniky.

  Lidé, kteří cítí, že naše snahy při banování nemají efekt, asi nečtou některá fóra, která čteme my.

  Hráči, kteří si myslí že podvádění se vyplácí by si měli uvědomit, že v určitém bodě jim to způsobí akorát ztrátu účtu.


  K rozptýlení jiného druhu povídaček:
  S banováním je zacházeno objektivním a nezávislým způsobem. Nevyhýbáme se banování lidí kvůli tomu koho znají, kolik ve hře utratili, jejich levelu, času který investovali, hodností, či jakýmkoliv jiným kritériem. Pravděpodobně si tohoto dnes všimnete.

  Jakmile je účet potvrzený jako část banovacího procesu, označíme jej, zabanujeme a necháme zablokovaný. Není tu žádné hraní na 'oblíbence'. A když zjistíme, že někdo obešel tento proces, vypořádáme se s tím rychle a přímo.

  Je možné, že některý podvodník, kterého jste viděli, dostal dočasnou blokaci v minulosti a přehlédl se, nebo si našel cestu zpět do hry - ale věřte mi, když říkám, že když je my (tým) zabanujeme - tak účet zůstává zablokovaný.

  Pro všechny naše skvělé, vysoce kvalitní, poctivé hráče:
  Aktivně pracujeme na zlepšení kvality a férovosti hry. Jen proto, že přímo neodpovídáme na všechna vaše hlášení, obavy, nebo zpětnou vazbu, neznamená že vám nenasloucháme a nepracujeme pilně na těchto problémech. Vyvineme více úsilí než kdy jindy abychom tuto hru udělali tak férovou jak jen je možné.

  Děkuji za přečtení.

  Více informací o stavu a plánech pro rok 2016 přijdou brzy!

  Díky,

  RickDekard
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.