Pozvania priateľov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 7/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben, ja to skusim ved za to nic nedam.....podla toho, co tu citam, tak nevidim, ze by Avengera niekto na anglickej podpore poslal na cz/sk podporu, ale jeho problem vyriesili a odmenu mu pripisali.....na cz/sk podpore mu to zrejme neboli schopni pripisat
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Avenger nemas v lodnom denniku, ci ti ten bonus pripisali na anglickej podpore alebo take nieco?....aby sme ti verili, ze ti to tam fakt pripisali
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Naposledy upraveno: 7/9/16
  5. Citát zmazany.

    aky pan hovorca?....odkial mam vediet jeho ID? :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/9/16
  6. Borat

    Borat User

  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU no keď tu zaňho tak úmorne bojuješ ako mu to bolo vrátene a zrazu sa tvoj kamrát odmlčal

    Predpokladám teda, že všetko čo sa tu písalo bolo klamstvo a údaje o ktoré som požiadal dodané nebudú? Môžem to uzavrieť? Alebo ešte niečo na riešenie?
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥ čakal som dosť. za obviňovanie podpory, moderátorov a podávani nepravdivých informácií máš ban na fore

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.