Chyby Pozvat přátele

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ProšlýAnanas, 18/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    mám problém ohledně pozvánek hráčů přes email. Kdysi jsem zval přátele podle starého systému, kde byl potřeba tuším 5. level - jako odměny ještě nebyly lodě Nostromo, LF-4 aj., ale teď když byl systém změněn, stále mi to píše, že 2 bonusy ze 3 už mám vybrané (Odměny ovšem na účtu nemám)

    Rád bych se zeptal, jestli jde o chybu vizuální = pokud pozvu 5 přátel, kteří dosáhnou levelu 10, jestli dostanu odměnu za 5 přátel, kterou mám zaškrtnutou jako vybranou, nebo jestli už nemám žádnou šanci, jak tyto lodě získat? Případně jak tento problém vyřešit.

    Může být problém také s IP adresami, protože v době, kdy jsem zval přátele, jsme hráli často na sdílené školní síti i doma. (Pravidla zvaní přátel tehdy nebyla nastavená tak, že musí mít každý přítel odlišnou IP)

    Vrátil jsem se po dlouhé době k Darkorbitu a neobracel jsem se zatím na podporu, protože tuším, že nejsem sám s tímto problémem.

    Děkuji za vaše rady,
    Prošlý Ananas.
     
    Naposledy upraveno: 18/8/16
  2. Korben

    Korben User

    Pre bonus a získanie odmeny platí jedná vec. Odmenu nedostaneš, ak si si účty urobil sám, alebo ak sa pri účtoch vyskytlo opakovanie IP adries, prípadne niekto z pozvaných už hral. Ja zbytočné písať na podporu. Odmena je prideľovaná systémom, na základe viacerých faktorov. Pokiaľ je tam zistená jediná chyba, tak systém celkovú odmenu nepridelí.
    Len taká otázka mimo. Koľký z tých ktorých si pozval, aj hrajú.

    Ďalej.
    Mám za to, že teraz je potrebné aby hráči dosiahli level 12. Mal by si sa pokúsiť niekoho pozvať, kto nehral a uvidíš či ti to anuluje predchádzajúce pozvania, alebo to bude pokračovať ďalej.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.