Prapodivný uberky ?! :-)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 1/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. A přej když tam Vezmeš bonus box tak z něj je 10k bílé je to pravda?
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

  3. jisap123

    jisap123 User

    Padá bílá, to vím, ale kolik, to ne, to je pro mně novinka :)
     
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    každá mapa má své kouzlo
     
  5. PaiMei

    PaiMei User

    Kouzlo by spíš MOHLA mít každá mapa, pokud by na ni byli hráči, ale nejsou.

    Já se tam dostal jednou, kdysi dávno, když jsem hrál na CZ2. Byl jsem ňouma flaxáček, puknul jsem během dvou vteřin a to podle mě z toho tak 1,5 vteřiny byl lag.
    Box jsem nesebral ani jeden, protože jsem nevěděl, která bije.
    Ale jsem rád, že jsem to zažil, CPU totiž nepoužívám, takže šanci dostat se tam nemám.
     
  6. Táto mapa už funguje pekných pár rokov. Kedysi sa mi to podarilo aj zachytiť na video. Vtedy bol problém , že protegit bol rýchlejší, teraz som v bráne oveľa rýchlejší ako oni. Tak snáď by sa malo dať viac nazbierať. Na videu vidno kolko padá. Tu je link
     
  7. Na videu je ještě starý klient, to byla mapa ještě bez jistých úprav, dnes je celkem jiná. Je tam obrovské množství UberProtegitů kteří vystřelují zpomalovací rakety, z cubikonů vylétávají protegiti jako na normální mapě. Bonusové boxy už jsou také jako na normální mapě a munice x4 padá jen občasně, i když stále po 1000 kusech. Na boxíky tam platí i dvojnásobek...takže pro fajšmekry, vzít si spearhead a mít dost empů :).
     
  8. Za šest let co hraji tak jsem se tam dostal jednou!!!:)
     
  9. Plaptík

    Plaptík User

    Tak tu máte videjko aj z nového klienta. :)
     
  10. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ano, někomu se ty mapy nelíbí, ale jak už jsem psal, každá mapa má své
    kouzlo, at je jaká koli
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Plaptík: Zajímavé video. Jak se mohlo na té mapě objevit více hráčů najednou?
     
  12. jisap123

    jisap123 User

    Možná to je propojený se skupkou.
     
  13. Selendix

    Selendix User

    video jsem kdysi taky viděl. Někde v komentech k videu se na to ptali a myslím, že tam bylo napsáno, jak to udělali.
     
  14. *pursuer*

    *pursuer* User

    Tiez by ma zaujimalo,jak sa tam tolko hracov dostalo hmmm.Aj keby skupina,tak nehodi tam celu skupinu.Toto neni taka hra,ze dvaja sa dostanu a cez vytvoreny portal portuju ostatnych clenov skupiny.AK sa niekto dopatrate k tomu,tak napiste,inak to beriem bud za fake alebo privat server.
     
  15. Video je také staršího data, jednu dobu bylo možné se tam dostat ve více lidech, způsobovala to nějaká chyba ve hře. Stačilo aby se jeden hráč ze skupiny dostal na mapu a ostatní hráče ze skupiny už CPU automaticky házelo na tuto mapu.

    Jinak zde nejspíš aktuální video z mapy...



    Zajímavé je že tam funguje schopnost ultramask, měl jsem za to že by tam fungovat neměl.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/16
  16. No tak na tej mape uz je zakazany warp a ine funkcie, ale schopnosti lodi su povolene. Ak by si sa tam dostal zo spearkou a stihol by si dat ultramask tak dokazes si pekne nazbierat munku.
     
  17. *pursuer*

    *pursuer* User

  18. šak použije petku ;)
     
  19. pekne hraju vlastne od zacatku orbitu a nikdy jsem se tam nedostal a jestli se tam nekdy dostanu tak nez se rozkoukam bude po me .-)
     
  20. Plaptík

    Plaptík User

    Dostali sa tam všetci postupne, powarpovali si tam lode, a chodili si tam, kedy sa im zachcelo, však myslite a je to reálne, nijaký privát, všetký tie učty na ge4 sú, čo tam lietali
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.