Pravda bolí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -.Mylan.-, 10/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Je na vašém serveru problém s cheatami?

  1. Ano, velký problém

    100.0%
  2. Ano, jde to

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Ano, ale jenom výjimečně

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -.Mylan.-

    -.Mylan.- User

    Líbí se mi, když se vyjádřím ke hře, tak dostanu automatický ban. Namísto toho aby se řešila hra plná autolocku (program na automatické zaměřování), vláčků (lodě následující vůdce skupiny a dělající stejnou věc), tak se tady rozdávájí bany jenom za řečenou pravdu v chatu? Gratuluji, že aspoň Moderátorský tým v chatu funguje!!! To že tady botuje každý, to už neřeším. Ale může mi někdo říct, jak hrát pvp když mě 16 lodí najednou zaměří a pošlou mix? :D

    Co si o tom myslíte vy? Zkuste navštívit GE7 a radši tuhle hru odinstalujete :). Už vidím, že tenhle příspěvek bude smazaný xDDD.
     
  2. Vidím to stejně, když už se odhodlám zapnout tu hru a zahrát si, tak emp mi nefunguje, ish funguje málo kdy. To jen kdyby byl problém... S autolockem jsem se už smířila, ale když na mě nalítne full skupka sentinel pluginu (již výše popsáno), tak absolutně ztrácím náději v tuhle hru. Ta hra umře do konce léta tímhle způsobem....
     
  3. -.Mylan.-, tak těžko říct. Hru už hraji z výše uvedených důvodů minimálně. Ale nemyslím si, že je správně uvedený název vlákna.
    cheaty ve hře nefungují.

    Ostatní věci, jako programy, zaměření, něco na brány, ano, ale cheaty se tu myslím probíraly a ty prý nefungují.
    Takže jen názvosloví...
     
  4. Kéž by to byl jenom problém... Nedivil bych se, kdyby autolock a sentinel plugin přidali jako doplněk do hry. Protože v té hře nic jiného není. Na Primu kde je 50 lodí, hraje tak 10 vlastníma rukama, zbytek jede na autolocku nebo vytváří vláček. Jak já miluju tuhle hru....
     
  5. -.Mylan.-, asi děvče, mě je 52 let, ve škole jsem měl ruštinu. Pokud založíš vlákno, vygoogli si správnou terminologii, použij ji. Jinak s tebou naprosto souhlasím, kde je tato hra. Brnkal jsem to od 12/2009 :D.
     
  6. Forkys

    Forkys User

    -.Mylan.-,
    krásné téma, ale bohužel botusery a podpůrné programy řeší systém, nikoliv moderátoři. Nejsi sám komu to vadí, ale bohužel my s tím opravdu nic nenaděláme. Můžeš zkusit ještě podporu, ale předpokládám, že dostaneš bohužel stejnou odpověď. Bohužel, i Punisher to psal ve svém vláknu BP nás v tomto neposlouchá :(

    Téma uzamykám. LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.