Pravdepodobnost dropu uridia z bonus boxu ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem EnZet, 18/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. EnZet

    EnZet User

    Chtel bych se zeptat jestli se ted v poslednim tydnu, dvou tydnech nejak nezmensila pravdepodobnost na sebrani uridia z boxu? Protoze driv to davalo mnohem vic, to jsem si nasbiral vetsinou tak 15.000 uridia za hodinu, ale ted sem rad za 10k a duvod proc sem pisu je ze ted za 40 minut sem nasbiral 2500 uridia S DVOJNASOBNYM BALICKEM + 25% vetsi obsah z bonus boxu + 50% z pvp mapy, tak co to je ?:D

    Chtel bych se zeptat jak jste na tom vy ostatni jestli treba mam jen ja na to smulu, nebo to opravdu zkrouhli tu pravdepodobnost, nebo jestli nekdo necetl nejake oznameni co se tohoto "problemu" tyce ?
     
  2. Kenny

    Kenny User

    Myslím, že pokud sbíráš moc dlouho, pak se ti to zmenšuje..
    Ale to bylo, když tu byli botové, nevím jestli se to nezrušilo.
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Zdravím,
    vím jedině o tom,že se přidávalo tuším 1 uridium.
    Jestli to třeba nebude tím,že jsou i dárky,tak možná proto,se ti zdá že je toho U míň-že pravděpodobnost nálezu U se počítá i s dárky..Víc boxů míń nálezů :)
     
  4. EnZet

    EnZet User

    No na pvp darky nejsou bohuzel, ale sbiram min celkove ikdyz ty darky nejsou spusteny.. Jinak je mozne ze to je tou delkou sbirani ze se mi to zmensilo a sebral sem ted jen 2500U, uz jsem taky nad tim premyslel.. dnes jsem si dal bobrika vydrze a sbiram uz asi 15hodin :D:D Ale stejne oproti cca mesici sbiram celkove o dost min a diskutoval jsem o tom i ve hre s par lidma a taky si stezujou ze toho uridia jim pada min..
     
  5. Korben

    Korben User

    Nič sa nezmenilo, všetko je tak ako bolo.
     
  6. vyzkouseno ted,server cz2,nasobek 2x na boxy,mapa pvp,pet,sber 30min. sebrano 9,5k uridia a 54ee,myslim ok.
     
  7. EnZet

    EnZet User

    Hm, to jsem fakt takovy smolar ze se mi ty boxy s uridiem vyhybaji?:D 9,5k za pul hodiny jsem nedal snad jeste nikdy.. a to mam i SB na boxy :/

    Ja nevim proc mam tak malo. Jak funguje ta ochrana proti botum nevi se? Ja sbiram opravdu hodne dlouho a casto, tak jaky to ma vliv na to? Popripade jak dlouho nemam sbirat, aby se ta ochrana vypla, nebo neco takoveho.. ?
     
  8. nekde na starem foru bylo v ofiku,ze omezeni boxu kvuli botum bylo zruseno. Tak ze by to melo jit normalne,ja tedy sbiram jen asi 2 az 3h denne a rekl bych ze to pada plus minus stejne.
     
  9. EnZet

    EnZet User

    Tak jsem si stopl dalsi pul hodinu (dnes sbiram teprve asi hodinu). Presne pul hodiny nepretrziteho sbirani bez prestavky s dohromady 175% vyssim obsahem uridia z bonus boxu + pet s sberacim mechanismem level 3 a 5 protokoly radaru = 5202 uridia .. to uz i ty vk je lepsi tocit nez tohle tvl.. :/

    No nic pokud by nekdo nemel nejakou radu (za kterou bych byl vdecny:) ) tak to tu muzete uzavrit. Az mi dojde dvojnasobek budu vydelavat jinak..
     
    Naposledy upraveno: 19/12/13
  10. Sid

    Sid Guest

    Obávám se, že v tomto ti opravdu nikdo neporadí, on totiž nikdo neví ve kterém boxu je uridium, že by ti ukazoval pouze tyto boxy.

    Jinak pokud jsi sbíral na normální mapě, pak se mi zdá oněch cca. 5000 uridia za půl hodiny v pořádku.

    Na PvP mapách máš ještě další bonus na uridium v boxech, zkus ještě sbírat tam.
     
  11. EnZet

    EnZet User

    Sbiram na pvp praveze. To jsem uvedl uz do tech procent. Jinak ono kdyz by se nepocitala pvp mapa, tak maximalne jde 172% s plnyma protokolama, sb a dvojnasobkem.. :)
     
  12. tak jsem si tu praci dal znova,ted pvp mapa 30.min. 9k uridia a 45ee. Mozna vyzkousej stridat mapy, Ja vetsinou obletim jednu tak 3x,4x a pak skocim na jinou a takhle to stridam,vic ti asi neporadim.
     
  13. EnZet

    EnZet User

    Deborka[TVL] mas zapnute, nebo vypnute pozadi mapy?

    Jinak dost mozna to na kazdem serveru bude nastavene jinak.. ja hraji na jinem serveru nez ty..
     
    Naposledy upraveno: 19/12/13
  14. neverím tomu, že sa niečo nezmenilo, dnes je to hrozné zbierať boxiky, mám double, a 10 protokolov v petovi a môj pet zoberie uridium z boxu možno raz za 10 minút. zbieram od 10:00 a nazbieral som možno 20.000 uridium dohromady. porovnane s inými dnami keď boli pšeciálne boxiky som toho mal už oveľa viac..
     
  15. mirec77

    mirec77 User

    Odmena v boxíkoch je náhodne generovaná predom, a preto sa ti môže stať že niekedy za hodinu nazbieraš napr. 20 tisíc Uridia a inokedy 10 tisíc... To je bežná vec a ja som v tomto zmenu nezaznamenal
     
  16. EnZet

    EnZet User

    No praveze je generovana, tak jestli si s tim nekdo nehral a neupravoval.. Je to tak ci tak naprogramovane, takze 100% nahoda tady nebude nikdy.. A jde o to ze ja pozoruju pokles uz asi dva tydny (kdyz nepocitam dobu kdy jsem si to nezapisoval, tak cca mesic) a vcera a dnes je to teda hodne znatelne..
     
    Naposledy upraveno: 19/12/13
  17. EnZet pozadi mam vypnute,ale to mam vsude stahlou grafiku na min. Muj notas uz neni nejnovejsi tak je to pro mne nutnosti,ale uz jsem si na cernou mapu zvykl. Jeste jsem chtel napsat kolik za tu pul hodinu seberu boxu,ale primo pocitat se mi to rozhodne nechce a v profilu se to myslim neukazuje aktualne,ale po nejakem case mam zato. Jeste jsem si ,ale vsimnul,ze pokud je na dane mape vice hracu co zbiraji tak vydelek klesa,protoze tech boxu nenajdes tolik,ale to je muj dojem mozna.
     
  18. EnZet

    EnZet User

    Jsem prave myslel ze ho mas zapnute to pozadi, tak nic :) Ja mam taky vypnute pozadi, ne ze by mi to pc nestihalo, ale vypaluje mi to oci to pozadi :)) Jinak na serveru kde hraju vetsinou sbiram ty boxy sam, max dva, tri :D Tak kdyz uz, tak by to bylo naopak asi :)
     
  19. tak zmena sber boxu se v profilu pilota nacita aktualne,v sekci uspechy,sber. Posledni kontrolni 30.min. 9,2k uridia,54ee a sebrano 784 boxu,snad ti to v necem pomuze,ale uz na to pecu,jak je vydet tak ze 3 pokusu co jsem delal to vychazi dost podobne. jeste dodam ,ze v petovi mam 7 radar protokolu,2 na sber vse lv.3 a nejake SB v profilu,ale to ty mas taky jak jsi psal. Tak snad to k necemu bude.
     
  20. EnZet

    EnZet User

    Dekuju za ochotu :) ale bohuzel v nicem konkretnim mi to nepomohlo, pouze si mohu myslet ze to zalezi na serveru, nebo nevim..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.