Pravidla chatu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MajklaDavid, 22/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    rád bych se dotázal na výklad pravidel chatu. Konkrétně na:

    Drobné prohřešky:
    • Užívání nevhodných výrazů
    Vážné prohřešky:
    • Používání sprostých nebo vulgárních výrazů

    Před pár dny jsem na chatu oslovil uživatele jeho nickem, který se zřejmě blížil k definici "poněkud nevhodný", a sice Je***ek. Když jsem tohoto uživatele jeho nickem oslovil/označil, dostal jsem od moderátora Snoopy hodinový ban za nevhodné vyjadřování nebo něco v tom smyslu.

    Rád bych se tedy zeptal - kdo určuje vhodnost či nevhodnost jednotlivých pojmů, označení, výrazů, případně nicků? Pakliže závisí na úsudku každého jednotlivého správce chatu, neměl by být spíše trestán nositel zmíněného nicku a nikoliv ten, který jej jeho nickem osloví? Rozumím, že výklad pravidel může být velmi kreativní, ale nedomnívám se, moderátor Snoopy postupoval korektně a v zájmu dodržování pravidel chatu (nositel nicku za svůj nick na chatu zabanován není a navíc svůj nick stále užívá).

    Tudíž bych prosil o osvětlení nastolených otázek. Děkuji.

    P.S.: Do sekce "Chat" jsem tento příspěvek vložil, ale i přes zobrazení (ze strany modů/aminů) se mi ani po několika dnech nedostalo odpovědi, proto vkládám dotaz sem. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/5/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    občas je potřeba vydržet a nezakládat další témata. Odpovědi se ti dostane v první založeném tématu. :)

    Z důvodu duplicity, téma uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.