Pravidla přispívání v sekci "Kdo je kdo - hráči"

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem ❦Čοlεκ❧, 17/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.


 1. Pravidla přispívání v sekci "Kdo je kdo - hráči"

  Ahoj piloti,
  vítejte v sekci "Kdo je kdo - hráči". Tato sekce Vám nabízí možnost maličko prezentovat svojí osobu ostatním spoluhráčům. Například jak se ve hře jmenujete, jak dlouho už hrajete DarkOrbit a za jakou firmu, jakých úspěchů jste již ve hře dosáhli, apod.


  Mějte ale na paměti že i když tato sekce je oproti ostatním sekcím fóra poněkud odlišná, i přispívání do ní se řídí striktními pravidly:

  • Každý uživatel si zde může založit pouze jedno téma, v jehož názvu bude uvedeno jeho jméno na fóru či ve hře, popř. i server na kterém hraje či klan jehož je členem.
  • Prvním příspěvkem ve vlastním tématu uživatel krátce představí svoji postavu ve hře/ na fóru. Může rovněž svoje představení zpracovat formou příběhu, básně,...-fantazii se meze nekladou
  • Nikdy nepište žádné osobní údaje! (skutečné jméno, adresu, tel. číslo, email, apod.)
  • Urážky, příspěvky s vulgárním, rasovým, či politickým podtextem nebudou tolerovány!
  • Žádné spamy. Pokud bude téma i přes upozornění moderátora nadále spamováno bude bez další diskuze okamžitě uzavřeno!
  • Odkazy na externí stránky nejsou povoleny!
  Jsme rádi že dodržujete pravidla přispívání do této sekce.
  Přejeme Vám příjemnou zábavu na našem fóru.

  ---
  Schválene, Korben BA  Dodatok by Kubino SFM

  Nakoľko sa ukázalo, že hráči majú vo zvyku znehodnocovať prezentáciu svojho hráča spamom, dovoľujem si upozorniť, že v témach o prezentácii sa dovoľuje prispievať len autorovi témy. Príspevky hráčov budú moderátormi zmazané a v prípade opakovaného spamu či porušenie pravidiel aj ohodnotené. Autor na reakcie hráčov reagovať nebude čím sa mu zachová otvorenie vlákna pre prípadné úpravy či aktualizácie - avšak pomocou upravenia, nie multipostom. Ak sa autor bude podieľať na diskusii či spame téma sa uzamkne čím sa zamedzí úprava informácii. Ďakujem za pochopene.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/5/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku