Právoplatná odměna z bonusových boxů pro všechny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hector, 17/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste dostávat i munici z bonusových boxů? I těch speciálních?

  1. Ano

    100.0%
  2. Ano, pouze z bonusových

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Ano, pouze ze speciálních(eventových) bonusových boxů

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Ne, je to hloupý nápad, ti co mají muniic nepotřebují více

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hector

    Hector User

    Dobrý sen napadlo mě, jestli by se nedalo zavést aby z bonusovách boxů padala munice všem i těm, kteří mají plný muniční sklad. Takže můj návrh spočívá v tom aby se munice připočítávala všem hráčům co posbírají boxík a nezáleželo jestli má 1 000 munice nebo 1 000 000.

    + Více boxíkovačů, více munice, více bojů, nikdo neuteče, pokud nebude mít rychlejší loď. (samozdřejmě jsem se zaměřil více na PvP)
    - Nejsou.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/14
  2. Hector tohle ocenil(a).
  3. Hector

    Hector User

    No jo příště si to po sobě přečtu už by to mělo mít hlavu i patu.
     
  4. Já ti nevím, není moc logické aby když máš plný muniční sklad se ti připočítávala 'nadstandartní' munice kterou posbíráš z boxíků. Navíc hráči, kteří mimochodem už teď hodně boxíkují na PvP, sbírají hlavně pro GG do bran. A munice kterou vyklikají se jim stejně do munice připočítá, takže nakonec k ní stejně oklikou dospějí. A ten pakatel z boxíků je oproti tomu zanedbatelný.. :)
     
  5. Hector

    Hector User

    Njn pakatel ale po 5 hodinách je to už slušné. Jako máš pravdu v tom že proč mít 2x munici z jedné věci, ale...
    Ti co cubiconují dávají potom uridium do bran kde získávají taky munici... Ale navíc mají BZ a čest.
    A nebo místo "prázdného" boxu náhodnou odměnu. Například 5 - 20 uridia. 1 EE. 50 - 200 kreditů.
     
  6. Hector, to máš pravdu, ale srovnáváš nesrovnatelné. Každý styl hry je jinak výdělečný, a je jen na tobě jaký styl hry zvolíš, jestli střílení NPC nebo boxíkování, atd. A pokud si někteří hráči nemohou dovolit výdělečnější styl hry, musí brát to co je v jejich silách a postupně se vypracovávat na lepší úroveň.. I ti co dneska kosí kubíky třeba někdy zobali hodiny boxíky :)
     
  7. Hector

    Hector User

    Jasně každý musel nějak začít. Jen jsem chtěl 2 řádky. "Nemůžeš sebrat laserovou munici, protože tvůj nákladový prostor je plný." Srazit na "Obdržel(a) jsi xy něčeho." :D I optickou by to mělo úpravu. Ne jen mě to tak napadlo že jsem všera sbíral boxy, že by nebylo špatné dostat z každého něco. I když by to bylo například méně něž normálně.
     
  8. Crystal

    Crystal User

    tak neviem si predstavit ako moze niekto niak poriadne zarobit na cubikonovy :D kedze su len 4 a furt ich niekto dava...

    ked chces poriadne zarobit U alebo EE su 3 cesty
    1. Boxikovanie na pvp s 2nasobkom v boxoch- tam sa da aj 15k za hodku
    2. Palladium- zase v pohode zhruba 150 ee za hodku
    3. Sam chodit do skupinovej brany- tak isto okolo 15k U-ale tu mas aj vela rank bodov, bs, cest alebo kredo

    zarobky na cuboch su male v porovnani s tymto

    a k navrhu, municie v boxoch je malinko a nema to velky dopad na hru cize hovorim skor nie
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Pravoplatna?
    Jsi si asi trosku spletl,boxy jsou zdarma a jinak navrh nepropracovan ,takze uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.