Předmět nelze použít

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SEVEN, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SEVEN

    SEVEN User

    Ahoj.

    Chtěl jsem si přehodit z goliatha na vegu vybavení. Když jsem chtěl dát doplňky do lodi, tak mi vyskočilo okýnko: "Chyba! Tento předmět nemůžeš použít pro tento slot."
    Zkoušel jsem to už několikrát, ale neúspěšně. Nemohu si dát do lodi ani robota na opravu. Všechno ostatní proběhlo v pořádku a vše jsem překontroloval. Jen tohle prostě nefunguje. Když jsem zkoušel dát doplňky na Goliatha, tak to fungovalo bez problémů.
     
  2. TaunWe

    TaunWe User

    OK, takže nemôžeš dať nič z vybavenia do lode. Máš to v hangáre a problém je s vyzbrojením lode. Skúšal si obe konfigurácie? Ako mám chápať, že všetko ostatné prebehlo ok?
     
  3. Ahoj

    Z Goliho všechno vybavení vyjmi pomocí ozubeného kolečka,pak se odhlaš a potom by to mělo jít do Vegy umístit...
     
  4. TaunWe

    TaunWe User

  5. SEVEN

    SEVEN User

    No je to takhle... v prvnim hangáru mám goliho, v druhém vegu... vyndal jsem vše z goliho, z obou konfigurací i z peta a dal to do obou konfigurací vegy. Vše šlo vložit v pořádku kromě doplňků, tam mi to hlásilo onu chybu.

    Když jsem pak zkoušel dávat zpět doplňky do goliho, tak mi to fungovalo... jen u vegy mi to nefunguje...
     
  6. TaunWe

    TaunWe User

    A už sa to podarilo alebo nie.
     
  7. SEVEN

    SEVEN User

    Ne. Po vyndání všech věcí z lodi a relogu to stále nefunguje... bohužel...
     
  8. Leon

    Leon Guest

    Doporučuji resetovat obě lodě pomocí kolečka, poté odhlásit a zavřít prohlížeč, vyčistit PC a prohlížeč-historii a znova nalogovat.
     
  9. SEVEN

    SEVEN User

    Provedu.
     
  10. Korben

    Korben User

    SEVEN Už ti to ide ?
     
  11. SEVEN

    SEVEN User

    Omlouvám se, ještě jsem dělal defragmentaci disku... vše funguje tak, jak má... jede to! :) děkuju
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    Vyreseno a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.