přehození designu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VERkami74, 2/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VERkami74

    VERkami74 User

    To už ted nefunguje když chci přehodit design jen design a výbavu nechat ? To jako musím přehazovat celou výbavu když chci jen vyměnit třeba štítový za bojový design?
    dlouho jsem lital na elite ale ted jsem zjistil že to nefunguje mam chybu nebo došlo k upravě.
     
  2. Můžeš přesunout vývavu na lodích (původně designech) se stejným počtem slotů (viz. Hangár - M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ úprava).
    Tzn. třeba na golíkách můžeš prohazovat všechny "designy" kromě Surgeona (má o 1 slot na generátor více). Vegety to samé kromě Pusatky. Aegisy mezi sebou (normal / elite / veteran), atd.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/17
  3. siux

    siux User

    Ahoj,
    jak již napsal SANDY RIVERS, přehazovat design můžeš je v lodích se stejným počtem štítu, laserů, či extra. Byl Ti zde i poslán odkaz, kde je to vše důkladně a zřetelně popsáno. Dám ti ho se ještě jednou, kdybys ho přehlédl.

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/hangar-m-a-s-q-u-e-shiplookz-uprava.106155/

    !!JEDNODUŠE!!

    GOLIATH BASTION, lehce vyměníš za GOLIATH, VENOM, SOLACE, ENFORCERA, VETERÁNA...., ale do SURGEONA již výbavu jednoduše nepřehodíš, nebot SURGEON má o 1 generátor více. Snad jsem to napsal, trošku zřetelně. Přesný návod najdeš v odkaze ;-)

    S pozdravem,
    SIUX
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Hráč sa viac neozval považujem za vyriešené
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.