Chyby Preklep v úlohe "Sebestačnosť" (EIC)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¯°×ƧILVΣЯWΘLF×°¯, 9/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím. Niesom si istý, či sa mi oplatí toto tu hádzať, ale tak som tu nový tak skúsim ;) V úlohe Sebestačnosť u firmy EIC v slovenskom jazyku, server GE 7. Prikladám screen s označením chyby ;)

    [​IMG]

    Jednoducho je napísane namiesto "Bonusové" "Nonusové"
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    ¯°×ƧILVΣЯWΘLF×°¯ To uz vazne sem budete pridavat podobne malickosti?

    Keby to bolo nezrozumitelne nepoviem, no preklep jedneho pismenka v preklade vazne nebude BP riesit, taketo veci su u nich na poslednom mieste.
     
  3. Prepáč :/ Som tu nový a nevedel som že dostanem za to, že som chcel spraviť niečo dobré :(
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ¯°×ƧILVΣЯWΘLF×°¯ za nic nedostavas, naopak dekujeme za upozorneni, nicmene jak naznacil i kolega, ve hre jsou zavaznejsi veci ktere cekaji na opravu a drobne preklepy jsou opravdu az na poslednim miste. :)
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    ¯°×ƧILVΣЯWΘLF×°¯ Ja ti za nic nenadavam, je dobre o tom vediet, len toto je preklep 1 pismenka v 1 jazyku. Uloha je normalne zrozumitelna a taketo opravy su skutocne na poslednom mieste za poslednymi miestami. :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    ¯°×ƧILVΣЯWΘLF×°¯

    samozrejme je super ak nahlásiš chyby v hre, treba však určiť prioritu. Ak sa niečo sekne v hre alebo sa deje niečo čo by nemalo to je problém, kt. treba nahlásiť, zle napísané písmenko v úlohe či popisku, ak nemení kontext, netreba hlásiť pretože preklad si tak či tak zabezpečuje BP a opraviť to by aj tak bol zdĺhavý proces.
     
  7. Oukej ;) Ďakujem ze vysvetlenie "priority" a odpovedanie :) Myslím že tu už nieje čo riešiť, takže ako to vy viete najlepšie, môžete dať lock :)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.