Překlik při platbě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem macudik, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. macudik

    macudik User

    Zdravím,
    vyskytl se u mě, lépe řečeno, zapřičinil jsem to, že jsem si při kupování

    Bonusový balíček "Zdvojnásobovač XL"
    překlikl a koupil "Uridium XL." Všiml jsem si toho po načtení hry. Vím, že je to samozřejmě má chyba a chtěl bych se zeptat, zda je možnost jak tohle mé nedopatření vyřešit. Samozřejmě jsem neutratil žádné obdržené uridium a s hraním na tom účtě setrvám do zjištění možností.

    Moc děkuji, Nosorožec.
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    macudik tohle ocenil(a).
  3. macudik

    macudik User

    "bohužel, Vaší žádosti nelze vyhovět.
    Při realizaci nákupu je nutné věnovat pozornost výběru zakupovaného zboží, kdy máte několik možností označené zboží zkontrolovat před potvrzením platby."

    Spoléhal jsem na flexibilnější přístup při omylu zákazníka, když jsem dříve na starém účtě do této hry investoval peníze. Můžete uzamknout, děkuji.
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Jenze ty jsi napsal na normalni podporu a to 3x, a na email kam si to poslal jednou dobre jsi jeste neodpovedel.
    Chyba je mezi zidli a PC. Jinak ze si investoval neznamena ze budes mit nejaka privilegia.
     
  5. macudik

    macudik User

    To určitě nečekám. Po prve mi došel mail, že pokud to chci urychlit, mám napsat do předmětu své id apod., tak jsem odeslal znovu. Nevěděl jsem, že na ty emaily mohu odpovídat, tak se omlouvám za zmatek.
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Ale ty musis odpovedet na ten email a ne psat jinam. Vzdyt ty si pak psal na herni podporu a ne na ukonceni balicku.
    Takze odpovez na ticket,kde po tobe chteli id atd. Ono se to stejne o vikendu resit nebude, protoze je vikend . :D
     
    macudik tohle ocenil(a).
  7. macudik

    macudik User

    Super, díky moc Belgame :) Já jsem v tom byl úplně ztracen, dokonce tak, že jsem si raději už ten zdvojnásobovač koupil :D Tak jdu odepsat.
     
  8. macudik

    macudik User

    Tak, vše je vyřešeno. Uridium XL zaměněno za zdvojnásobovač, takže plná spokojenost. :) Děkuji, můžete lock.
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Vyřešeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.