preklikávanie x4 a rsb

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DiamonD, 17/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DiamonD

    DiamonD User

    Dobry den,mohol by som sa opytat preco my nejde preklikvat x4 a rsb čislicami..?
     
  2. Sid

    Sid Guest

    DiamonD mno otázkou je, kterými číslicemi ti to nejde.

    Pokud chceš používat numerickou klávesnici, pak musíš být prémium hráč a číslice mít nastaveny v nastavení.

    Nastavení (SET)

    Pokud jsi jen pouze netrpělivý a nejsi schopen počkat, až se ti ochladí RSB, tak v tom případě ti neumíme více pomoci.

    EDIT: Změna nastavení jednotlivých kláves je dostupná všem hráčům bez vyjímek.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/2/14
  3. Hnusobák

    Hnusobák User

    Ja preklikávam aj bez premka na numerickej..
     
  4. Sid

    Sid Guest

    Hnusobák že by mi někde něco uniklo? Možná stačilo nastavit klávesy při prémium účtu a jak skončilo prémium, nastavení zůstalo a nebo je vše úplně jinak a klávesy jdou přenastavit i bez prémia?

    EDIT: Změna nastavení jednotlivých kláves je dostupná všem hráčům bez vyjímek.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/2/14
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  5. -badboy25-

    -badboy25- User

    Sid to je lag :D ked maš premko nastavíš si to ..premko skončí a máš to furt :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    -badboy25- asi si chcel povdať bug (chyba), lag to určite nebude :) ten je v odozve pripojenia.
     
  7. Korben

    Korben User

    Nejedná sa ani o lag a ani o bug. Hráč ktorý nemá premium si môže nastaviť klávesy na rýchlej lište. Premium hráč má výhodu v tom že má 2 lišty.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  8. Sid

    Sid Guest

    Mno jen se ubezpečím, že jsme se všichni pochopili.

    Příklad: pod číslicí 1 nad písmeny klávesnice mám na rychlé liště munici x4, nevyhovuje mi číslice 1, ale ani žádná jiná z celé číselné řady nad písmeny a raději bych si přidělil tuto munici pod klávesu X.

    Vím, že lze toho dosáhnout v nastavení, odkaz jsem dával výše, ale nejsem si teď jist, zdali na tuto změnu je třeba prémiový účet či nikoli.
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak práve som to skúšal na účte bez premia. Skratky v rýchlej lište boli zadelené numerickým klávesám v hornej klávesnice. V nastaveniach som skratky bez problémov priradil samostatnej numerickej klávesnici.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Pre neaktuálnosť uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.