Premenovanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem erik518, 11/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. erik518

    erik518 User

    Dobrý večer, rád by som sa opýtal že ja som si menil meno s erik518 na Erik a teraz by som si chcel zmeniť meno na ERIK518 ale napíše my že také meno sa už používa .. ale keď dám do vyhľadávania hráčov nick ERIK518 tak my napíše že taký hráč neexistuje. Ako to je možné ?

    Vopred ďakujem za odpoveď.
     
  2. Dej si jiné písmeno třeba tohle je obyčejné písmeno latinky E, a tohle je řecké velké epsilon: Ε. Vypadají stejně a přitom je každé jiné. Zkus to, třeba ti to půjde :)
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Po akej dobe si chces zmenit meno? lebo ak spravne viem,tak meno sa moze zmenit len raz za 48 hodin.Inu pricinu preco by ti to neslo nepoznam. Pripadne si otvor word a najdi si tam znaky podobne tvojmu nicku.napriklad R mozes nahradit ® atd...
     
  4. erik518

    erik518 User

    Ja viem to ma napadlo .. ale ja by som chcel normálny nick ktorý vie každý napísať.A 48 hod ubehlo na 100% lebo to by mi napísalo, ale mne píše že už také meno existuje.
     
  5. Korben

    Korben User

    erik518 To bude asi preto že si sa na jeden server registroval 2x, pár sekúnd po sebe a zadal si rovnaký nick. Jednoducho si daj čísla dopredu a máš pokoj.:)
     
  6. erik518

    erik518 User

    Ja viem .. pre vás to je jedno aký si dám nick ale všade kde som bol či to boli online hry,fóra,... tak som mal ERIK518 a tak ma aj všade poznajú .. a keby si dám 518ERIK tak to je pre mňa dosť divné .. :/ Ako keď máš napríklad ty nick Korben a by si si ho dal na Nebrok tiež by si to nechcel lebo už dlho používaš Korben ako nick a tak ťa každý pozná ( neber to osobne alebo nejako zle ... to som uviedol iba príklad ).Nieje nejaké riešenie na takéto prípady ? lebo to meno by malo ísť keď taký hráč neexistuje nie ?

    //edit: Môže to byť tým že sa môj P.E.T. volá Erik518 ?
    Pýtam sa preto lebo premenovanie stojí 3.000 U tak nechcem ich zbytočne minúť :D
     
  7. Korben

    Korben User

    Nie s PETom to nemá nič spoločné.
     
  8. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mna trosku udivuje,ze najskor si zmenis nick na erik bez cisla a potom tu pises,ze vsade ta poznaju pod nickom erik518 a nie si ochotny si dat cisla dopredu alebo pouzit podobne znaky na rovnake slovo,ale pomocou znakov...Naco si si potom menil nick na erik bez cisiel? :rolleyes: V kazdom pripade mozes to skusat este zmenit si meno alebo si das cisla dopredu,po pripade nick formou znakov.Mrzi ma to,ale na fore ti uz viacej v tomto smere nevieme pomoct.
     
  9. erik518

    erik518 User

    Ja som si zmenil na Erik preto lebo s erik518 na ERIK518 my písalo presne to isté čo teraz .. ale v tedy som si myslel že to nerozlišuje medzi veľkými a malými písmenami tak som si skúsil dať Erik a že potom si to dám na ERIK518 ale nejde to :/
     
  10. Korben

    Korben User

    erik518 skús znova či ti to už pôjde.
     
  11. erik518

    erik518 User

    Nejde .. :/ A ešte mám otázku keď som si zmenil nick na Erik tak stále sa do hry prihlasujem pod nickom erik518 lebo pod Erik nejde .. tak sa chcem spýtať či to cez profil zmení nick iba na vonkajšok ale v systéme je stále uložené ako erik518 a preto to nechce ísť ?
     
  12. EnZet

    EnZet User

    To zustava to prvni prihlasovaci jmeno na porad.. tusim ze to nejde ani zmenit..takze se budes porad prihlasovat jako erik518.. (coz je z duvodu bezpecnosti uctu dobre..)
     
  13. Korben

    Korben User

    erik518 Nick sa dá zmeniť len na hernej mape, pri prihlásení používaš stále rovnaký Nick. Pokúsim sa ti tento krát pomôcť.
     
  14. erik518

    erik518 User

    Bol by som ty moc vďačný.A ak by si potreboval nejaké údaje tak rád ty ich poskytnem.
     
  15. Korben

    Korben User

    Mal by si to mať v poriadku :)
     
  16. erik518

    erik518 User

    Síce je to tam malým :D ale stále lepšie ako tam mať iba Erik ..

    Nemám viacej otázok tak môžete uzamknúť tému.Ďakujem za pomoc .. bolo to pre mňa podstatné.
     
  17. Korben

    Korben User

    Na budúce by ti to už malo ísť.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.