Návrhy Premiestnenie stránok rovno do hry.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dajde, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Páči sa vám tento návrh?

  1. ÁNO

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. NIE

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dajde

    dajde User

    Takže, podľa mňa by bolo na DO dobré, ak by ste zmenili takú vec, že by ste premiestnili väčšinu stránok (napr. obchod, skylab) rovno do hry a hráči by si nemuseli vkuse vypínať full-screen aby si napríklad, čo ja viem, poslali promerium do lode…

    1. Pozitíva: Uľahčenie nakupovania vecí, ktoré sa nedajú rovno kúpiť v hre ( ja viem že už tam je taký malý obchod, ale občas ten nestačí), alebo poslanie rudy, či vydraženie nejakej veci z aukcie.
    2. Dopad to bude mať taký, že by hračí nemuseli stále vypínať fullscreen, prechádzať do druhého okna a ešte čakať kým sa to načíta, ale mohli by si to hneď vyriešiť v hre, čo by bolo aj 3-krát rýchlejšie ( podľa toho aký majú internet).
    3. Negatíva: Podľa môjho názoru, by to na hráčov negatívny vplyv nemalo, možno menšie lagy a možno by to bolo zložité vyriešiť pre BP tím, aj keď to si moc nemyslím, keďže už tam pridali tak veľa vecí.

    Mohlo by to vyzerať podobne, alebo rovnako ako sú tie štvorce v hre ako napr. mapa galaxie, či chat, a keď by sme na to klikli, otvorilo by sa okno a mohli by sme nakúpiť/vyriešiť čo potrebujeme.
    Na záver si myslím, že by sa tento návrh páčil aj ostatným hráčom, a ak by to bolo moc zložíté na uskutočnenie, tak nevadí, je to len návrh.

    A ešte taký menší pod-návrh, keďže by bolo všetko v hre, tak by ste na hlavnej stránke nechali Home, a tie stránky ktoré ste nepridali do hry.

    Ďakujem za pochopenie! :)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  3. dajde

    dajde User

    Tak prepáčte, myslel som si že som originálny :D
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    dajde nj. mne se take v jednom kuse stava ze genialni myslenka mne napadne az potom co ji nekdo vyslovi.. :D
    Nevidim tu vice nic k reseni, v oznameni je link na prislusnou diskuzi.
    Uzaviram, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.