Prémium-doba trvania

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω, 11/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím. Mám Prémium, od-do. Teraz ho mám konkrétne do 11.12.2013.
    Dnes je 11.12.2013 a už ho mám zrušené. Ako je to možné?
    [​IMG]
    Na screene je to jasne vidno - do 11.12.2013
     
    -MrBoom- tohle ocenil(a).
  2. CrazyLove

    CrazyLove User

    Závisí to na tom, kedy si to premium kupoval. Pokiaľ si ho kupoval v čase skoršom ako je terajší, tak jasné že sa Ti už zrušilo.
     
    -MrBoom- tohle ocenil(a).
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja som mal tiez do vcera premko a vcera som ho uz nemal poobede,tak sa asi berie do uvahy aj presny cas,kedy si ho zakupil a nie len den ;)
     
    -MrBoom- tohle ocenil(a).
  4. Kupoval som ho v noci, prakticky na prelome 11.11. a 12.11.
     
    -MrBoom- tohle ocenil(a).
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω - kazda tema sluzi len na jednu otazku a riesenie problemu.Zostrely nemaju s premium nic spolocne.No mne sa zas stavalo casto,ze som si kupil premko a mal som ho o par hodin dlhsie.Kupil som ho dajme tomu 10.4. a mal som ho do 10.5 polnoci..Cize je to par hodin k dobru.Nie je to zas nieco nemyslitelne,ked o par hodin ma hrac zasa menej.To mas tak,ked ti daju o par hodin viac,tak sa nestazujes,ze ti malo uz skoncit :rolleyes:
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    OT smazano
     
  7. No, nesledujem to, ale nemam dojem, ze by som mal kedykolvek dlhsie.
    Najde sa niekto, kto by mi to vysvetlil?
    Pretoze zatial tu vedieme rozpravu v cisto spekulativnom mode a len si domyslame, co za tym moze byt.
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Premium pokud si zakoupis priklad na mesic 1.1.2014 v 6:00 hod tak skonci 1.2.2014 v 6:00 hod. Ne ze ti posledni den pobezi cely den.
     
  9. Sid

    Sid Guest

    Má autor ještě nějaký dotaz k tématu?
     
  10. Uzavri, nic som sa nedozvedel.
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Koukam ze autor necte,hlavne ze jsem mu to zde napsal.

    Zodpovezeno a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.