Premium/Uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mijub34, 14/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mijub34

    mijub34 User

    Môj problém je, že môjmu bratovi úkazalo že je akcia na 66% zľavu na premko a mne žiaľ úkázalo len akciu 50% zľava na urko, čo s tím je ? pretože ja mám záujem o premko nie uridium..:) ďakujem za odpovede
     
  2. Korben

    Korben User

    mijub34 Každý hráč ma inú ponuku a nikto si nemôže nárokovať niečo iné. Môžeš využiť len to čo v ponuke zrovna máš.
     
  3. mijub34

    mijub34 User

    tak každému niečo iné ?! to čo je za systém, šak to nedáva logické vysvetlenie 40% hráčom to na premko a 60% hráčom to na Uridium ? čo za logika ?
    --------------------------
    Prosím, žiadam od vás odpoveď..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/2/14
  4. Od BP je jen dobrá vůle že dává slevový balíčky např dřív nebyly , buď rád že máš alespoň slevu na uridium. A pokud se ti to nelíbí tak si kupuj premko a urko za normalni cenu.
     
  5. Korben

    Korben User

    mijub34 Prečítaj si Jak správně přispívat na forum? . A láskavo sa ukľudni, jedná sa o akciové ponuky a je len na BP , komu akú ponuku dajú a práve kvôli takým ako si ty ba som ponuky a akcie nedával žiadne. Lenže zas pre niektorých jedincov nemusia trpieť ostatný hráči.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.