Premium-vyhoda

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem coolmen, 30/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coolmen

    coolmen User

    Ahoj vsem.Mam dotaz nemuzu prijit na to jak v lište udelat strelbu.To znamena jak mam udelat pri boji pomocí cisel zmenu laseru,normal to slo ted to nejde.Jsem premium clen.Nastavit mi to nejde.Připadne dodam ID pro moderatory
    [​IMG] 40313409 CZ1 Příklad: sem mel pod čislem 4 bílou a 6 rsb menil jsem si to.Při boji velmi dulezita věc.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/16
  2. Lišta nereaguje na stláčanie čísel? Máš správne nastavené klávesové skratky?
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    coolmen jak myslíš že ti 'to' nejde nastavit? Zkus prosím celkově 'to' v tvém postu více popsat.
     
  4. Truhlyk1

    Truhlyk1 User

    Jak mam zaplatit premium učet kdiž to de jenom kreditni kartou u uridia to de.:mad::)
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Truhlyk1 ty tam nemáš jiné platební možnosti? Rozkliknul jsi lištu s dalšími platebními metodami?

    pamynet.png
     
  6. Truhlyk1

    Truhlyk1 User

    Ja bich potřeboval vědět jestli to de zaplatit SMS.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Truhlyk1 ne, prémium platit sms nelze, kromě speciální nabídky která vyskakuje po přihlášení. A tu navíc mají tuším pouze slovenští hráči.
    Jednoduše můžeš využít pouze platebních metod které jsou vypsané v paymentu.
     
  8. Truhlyk1

    Truhlyk1 User

    Tak to je pěkně na prd.:mad:
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    No tak 100kč investuješ na paysafecard a ne do cigaret nebo jiných nesmyslu..100vka není zas takový problém..a pokud si to dobiješ přes nabídku o Mhh máš vystarané.Mimoto sms to jde v jiných zemích třeba SR.
     
  10. Truhlyk1

    Truhlyk1 User

    Vždyt to je jenom 49Kč tak to muže bit platba za sms.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ako napisal kolega, premium cez sms je len jedno a to pri specialnej ponuke co vyskakuje po prihlaseni. Inak sa premium cez sms kupit neda.

    Truhlyk1 Akych 49Kč? Pokial viem, bronzove premium stoji 4,50eur, u vas cca 100CZK. Mas 3 premium balicky, bronzovy, strieborny a zlaty, ani jeden nemozes zaplatit cez sms.
     
  12. Truhlyk1

    Truhlyk1 User

    Ale tam je premium supr vyhoda a ta je za 49 tu bich potřeboval nějak udělat.:)
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Truhlyk1 Pockat, Myslis tu ponuku co ti vyskoci v takom obdlznikovom okne po prihlaseni?

    Tam staci ked klines na okno a to ta presmeruje do paymentu, tam si rozkliknes balicek a prepises BIG cislo do telefonu.
     
  14. Truhlyk1

    Truhlyk1 User

    No tam co je premium člen.Takže stači zadat stejně jako na nakup uridia.
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Truhlyk1 Nie, tam kde je premium clen su len 3 premiove balicky a nedaju sa platit cez sms.
     
  16. Truhlyk1 nechceš si zmeniť obrázok profilu?

    [​IMG]


    Pozri sa na to jednoduše. Jestli tam najdeš platební možnost přes sms, tak tam je. Ale jestli ji tam nenajdeš, tak to nejde. Tamtadaddááá :D
     
  17. _-forget-_

    _-forget-_ User

    Dobry den

    mam premium ucet a chtel sem si dnes natavit klavesove zkratky na premiovy slot (nastavil jsem klavesy I,O,P a do premiove listy jsem neco vybral). Zkratky jako takove nastavit jdou ale po zavreni okna nastaveni a zmacknuti patricne klavesy se nic nestane. Zkratky na zakladni listu funguji ale na premiovou ne. Muzete mi prosim poradit ?

    Dekuji
     
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nikdy sa mi nestalo ze by skratli nefungovali ja mam celu premium listu nastavenu na q,w,e,r,t,y,u,i,o,p a vsetko funguje ako ma.

    V nastaveniach si nastav k jednotlivym slotom pismena/čísla, daj uložiť zmenu, keď tak preloguj, a potom ti už len stačí stlačiť dané čísla/písmena a na lište sa ti budú označovať aktívne veci,

    Screenshot 2016-05-06 09.49.22.png
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Dvachy

    Dvachy User

    Zdravim mám dotaz teď o víkendu (22.4.17-24.4.17) byla akce Bonusový víkend s uridiem a dárky tak jsem si poslal 2 smsky při MHH a zajímalo by mě jestli budu mít premko na ty 2 týdny nebo to musíš platit přes účet kdyby to zase někdy bylo. Děkuji za odpoveď
     
  20. Clypsso

    Clypsso User

    caw coolmen

    ani mne nefungovali skratky na lište z municiou..pomohlo mi ked som obnovil nastavenie...potom to už išlo tak ako malo :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.