premium-zaplacené napřipsané

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem robocoop, 13/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. robocoop

    robocoop User

    ale já už někde v úvodu psal že jsem posílal 4tého,platbu přijali a údajně připsali 8ého ...
     
  2. Korben

    Korben User

    Skús teda napísať priamo na hernú podporu a tam požiadaj o preverenie. Napíš tam že na platobnú podporu si už písal a s fóra ťa poslali na podporu.
     
  3. *BARUNKA*

    *BARUNKA* User

    ne e -
    08.03.2014 437028760Prémium super dohoda Převod 49,00 CZK


    to znám - je to už přes 14 dní a nic . . .
     
    robocoop tohle ocenil(a).
  4. robocoop

    robocoop User

    na herní podpoře přes formulář v klientu DO mi odpověděli že na můj účet nemůžou,že nemají kontakty na kolegy,že mám kontaktovat platební, někde mimo sem našel formulář kde se dala kontaktovat technická-dostal sem mail o přijetí dotazu jenže tam mi ani po týdnu neodpověděli, prostě nejhorší podpora co jsem kdy zažil..

    ale ještě to tedy zkusím jak píšete
     
    Naposledy upraveno: 14/3/14
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Nevim,ale je to 6 dni. Tady nekdo ma za 5 z matematiky.

    Jinak pro autora , pokud platis prevodem ,tak doba je minimalne tyden nez se vse pripise na ucet.
     
  6. robocoop

    robocoop User

    než se vše připíše na můj herní účet po přijetí platby bigpointem ?
    Barunka možná myslela že má tentýž problém a už čeká 14 dní...
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Jak jsme psal platba prevodem je jedna z nejdelsich plateb.
    tyden je minimum na prepsani z banky do banky a pak se musi pocitat dalsi cas na zpracovani . Jen se vse pocita v pracovnich dnech. Vikend se nepocita.
     
  8. robocoop

    robocoop User

    odpověd- Každopádně herní podpora Vám v tomto případě nemá jak pomoci. Problémy s platbou musíte řešit s platební podporou.
    -----------------------------------------------
    a k tomu mailovému potvrzení z 8.3. , nebylo to jen potvrzení o objednání ? to bych potom už chápal..
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Podľa mňa to bol mail o tom, že obdržali platbu na účet a dali to na spracovanie. Ono je to všetko závislé od systému a ľudí, na kt. toto prideľovanie záleží. Niekedy to pripíšu do 3 dní od obdržania, niekedy do 8, je to individuálne. Ono však o nič neprídeš, balíček platí od pripísania na účet danú dobu.
     
  10. robocoop

    robocoop User

    dobrá,dám tomu týden a pak se přijdu podělit jestli něco nebo nic , hezký den a díky
    -----------------------
    No tak 16dnů a stále nic,..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/3/14
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ma napadá, pozeráš správny účet? Lebo ak podpora uviedla, že to bolo okamžite pripísané (aj keď píše o urídiu) je divné, že to stále nevidíš na účte. Už sme tu mali prípady, že si človek pomýlil údaje/server a kúpil veci na zlý účet či zlý server.
     
  12. robocoop

    robocoop User

    no tak nevím jaké jiné servery bych si měl prohlédnout, co se údajú týče , ty jsem kontroloval asi 5krát
     
  13. robocoop

    robocoop User

    mě napadlo když jsem si vygeneroval údaje k předplatnému ještě za 49,a v den kdy mě to podle mailu připsali to tuším už v nabídce nebylo-už jen za 149, že by mi místo toho hodili 5000uridia což jsem nemusel postřehnout,5000 je taky za 49,tomu by odpovídala informace že mi připsali herní měnu, v bilanci se mi hrabat nechce , mám tam tisíc stránek ze sbírání boxů a když už sem byl sto stran v historii tak gateway timeout tak sem to vzteky zavřel :-D
     
  14. Korben

    Korben User

    Podľa dátumu v bilancii by si to mohol nájsť.
     
  15. robocoop

    robocoop User

    Vzal sem to v bilanci od konce,no poslední záznam byl shodou náhod ze dne kdy mi přišlo to mailové potvrzení ale až někdy z pozdnější hodiny,takže sem nic nenašel, podpora mi k tomu nic víc neřekne, můžete to zamknout.
     
  16. Zafod

    Zafod User

    Počkej chlape, proč zamknout? Jsi to už obdržel? Pokud ne, pokračuj v komunikaci, tohle by se mělo vyřešit i když se jedná jen o malou částku :).
     
  17. robocoop

    robocoop User

    No,když pánové tady nic nemůžou,s platební podporou je normální komunikace nemožná,a herní podpora? ti zřejmě nemůžou už vůbec nic,máš pro mě nějaké další možnosti řešení? :)
     
  18. Zafod

    Zafod User

    Já bych zkusil ještě jednou napsat na podporu hry a hlavně stručně tam problém vysvělil. Pokud již jsi psal, nevytvářej nový ticket, ale použij funkci odpovědět. :)
     
  19. robocoop

    robocoop User

    No jo to zkusit zase můžu ale obávám se že znám odpověď předem:problémy s platbou směřujte na platební podporu

    ----------------

    Píšu z mobilu,nefunguje mi tu editace příspěvků,proto musím nanovo,ten smajl tam neměl být,mělo být : problémy . A k herní podpoře , oni můžou co? Podle jejich dosavadních odpovědí mi přišlo že jsou tam jen od toho aby poradili k věcem okolo hry,že nemůžou pomoci s technickými problémy v účtu:) jak to je,pokud bych měl pocit že místo předplatného jsem dostal uridium,můžou mi to vyměnit? Mají vůbec možnosti ..nebo jsou jen líní?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.