Premium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †≈HΛRĐY≈†, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj Všetci prečo na servery GE6 zase zdraželo premko a ostatne somariny (zlava,double boxy atd.) ?
     
  2. Korben

    Korben User

    Prečo myslíš že bolo niečo menené len na servery GE6? Okrem toho, ak su to somariny, tak by ťa to trápiť nemalo. ;) Pritom mám taký dojem, že práve Sk payment bol znížený.
     
  3. Citát zmazaný.
    znížený síce bol ale včera som premium kupoval zase za 5.99 €
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/3/16
  4. Korben

    Korben User

    Ja vidím premium na mesiac za 4,49€.
     
  5. Naposledy upraveno moderátorem: 31/3/16
  6. Korben

    Korben User

    †≈HΛRĐY≈†, Predchádzajúce príspevky sa necitujú, je predsa jasne na čo reaguješ. Odpovedaj do okienka v dolnej časti obrazovky.

    Ty máš účet založený v Nemecku?
     
  7. Fuuuuu nwm do Nemecka chodím zo strýkom cez prázdniny robiť ( má zvaračský preukaz na argon) prečo?
    -----------------------------------------
    + čo som sa stahoval od otca minulí rok nejak v january
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/3/16
  8. Korben

    Korben User

    Multipost spojený, ak chceš niečo dopísať, tak využi možnosť upraviť príspevok.

    No máš tam Nemeckú vlajku a teda aj nemecký payment. Slovenský payment má slovenskú vlajku.

    payment.JPG
     
  9. aha tak nevadí euro 50 ma nezabije

    myslím že neni viac čo riešiť môžeš uzavrieť ďakujem za odpoveď
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/3/16
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    †≈HΛRĐY≈† Pokial bol zalozeny ucet v Nemecku, potom mas aj ceny nemeckeho paymentu. Aj ked sa vratis spet na Slovensko, payment ostane povodny.

    Vyriesene, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.