premium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Vasil35, 6/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vasil35

    Vasil35 User

    ahoj mám dotaz, již po několikáté mi vyskočila na jiných servrech nabídka na slevu66% na premko, na rusko 6 premko mám a nabídka je, je i na polácích a turcích. proč to není na českých servrech? nabídku hází systém snad všude a na nás kašle?
    a další dotaz proč na cizích servrech- Rusko a turecko mají v kalendáří tíden předem vypsané dably na brány a mi ne? docela by mě zajímalo proč mi se dozvídáme vše na poslední chvíli a něco se k nám ani nedostane.
    Jak jsou na tom mise na lodě? bylo řečeno že se mise opraví se spuštěním refrakce aby fungovali všude. Refrakce funguje cca 21 dní ale mise stále nefukční .
    s Novým rokem byli slíbené i nové mise pro vyšší levely bohužel ani to není splněno :(
     
  2. Borat

    Borat User

    Tak poprezeral som si kalendáre ostatných fór a nikde som si nevšimol žeby mali už vypísané napríklad double odmeny dopredu.
    Zľava na premko atp... sa hádže náhodne. Neboj nezabúdajú aj na CZ servery. Kto ma šťastie ten ju dostane.

    Ďalej je 6.1.2017 takže ako pozerám každý očakával opravu veci hneď 2.1.2017 :rolleyes:. Úlohy sa opravia a verím, že čo najskôr aby BP nehádzalo na seba zlé svetlo v novom roku.
     
  3. Vasil35

    Vasil35 User

    Borat , už před koncem roku bylo na Rusko 6 a na turecko 6 v kalendáři napsáno že budou dubly. schválně kouknu v pondělí znova protože vypisují kalendář na 7 dní dopředu. Na CZ 2 jsme se o tom už bavili s více lidmi a našli to i na jiných tureckých servrech.
    Pokud se sleva na premko háže náhodně tak proč ji vidím mimo českých serverů na všech ostatních kde mám účty? jen u nás ne
    To asi náhoda není :D
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Vasil35 mám otvorených niekoľko serverov na väčšine mám premko zľavu, potom 30k uridia alebo 330k uridia. Každý niečo má, zas toľko zliav tam nie je, nikto z nás ti bohužial neodpovie na to prečo tam máš toto a tento druhý hráč zas toto, je to čisto business taktika BP a nevieme čo všetko za tým je preto sa musíš uspokojiť so zľavou ktorú máš.

    Považujem za vyriešené
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.